Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Crysis 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 661
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

Crysis 2 prý na PS3 běží v 1024X720 rozlišení.. Jestli je to pravda tak už to fakt nechápu,nejdřív plno řečí jak bude verze PS3 parádní,potom stejná jak X360 a ted snad bude nejhorší?!

zdroj:http://bonusweb.idnes.cz/zurnal/multi/crysis-2-na-ps3-pry-bezi-v-1024x720-rozliseni-fdf-/clanek.A110226_113507_bw-zurnal-multi_osk.idn

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Maikl.kom

Já hrál na PC uniklou betu do 4 levelu, pak už se to nedalo hrát a přemýšlím předobjednat si originálku na PS3. Doufám, že tam bude pořáden les nebo ostrov jako v jedničce, ne jen rozbořený město. Tady je gameply z PS3 verze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Pokud je to pravda o tom rozlišení tak už chápu proč je to vše takové "zrnité" a prostě...no....hnusné.. ....efekty mají pěkné, ale všechno je díky tomu rozlišení strašně rozmazané a vůbec ne detailní - můj názor, tak mě prosím nekamenujte....

EDIT: mluvím o multiplayeru z dnešního dema..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ze statickych obrazku poznas prd, je sice ostrejsi, ale to prave pri pohybu muze byt naskodu, jelikoz nema zadny blur a DOF je tam poskromnu, tak pohyb muze pusobit trhanym dojmem..

To tvrzeni o tom ze je xbox verze lepsi neni jen na zaklade tech fotek, ale tak nejak celkove co se suska na internetu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

šuškat se může co chce.. dokud nebude plná hra tak je to jedno..

btw co mam tak dojmy z hraní tak těm komu se nelíbí težkotonážnost killzone 2 tak se nebude líbít ani crysis 2 :D

To je sice pravda, ale beta dokaze uz lecos naznacit..... a ze by byl zrovna multak Crysis 2 tezkopadny, to bych nerekl, spis naopak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyplni =) jediny Crysis ktery kdy za neco stalo byl Warhead, to se madari kua vytahli. Puvodni Crysis byla tezka nuda a tohle bude to same =)

Me osobne puvodni Crysis taky nebavilo...ale chapu ten uspech...byla to hodne openworld hra, kde jste museli taktizovat s nanooblekem...tohle bude sakra jine...bude akcnarna jak prase...a s duchem puvodniho crysis to bude mit pramalo spolecneho...

nwm single me na PC bavil (ta beta c2) ale na PS3kach fuj tajxl z ty grafiky me fakt bolej oci...

Ono vyslo nejake single demo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím jestli to hrajete na CRTčku nebo co, ale grafika na ps3 je uchvatná, bohužel sem tam se to trhne, ale je to přece jen demo. Osobně mě hra překvapila, Crysis jsem nikdy nijak moc nemusel, ale hraje se to pěkně. Levely - zbraně - schopnosti všechno super, taktéž zvuky zbraní, nakonec i vážně uvažuju o koupi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu