Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

World of Warcraft 3server


Smrtonos

Recommended Posts

Jak se tak dívám tak joXerus se vás snaží dostat a furt se mu to nedaří asi si pudu nachvilu zahrát :)

kamo ja se je nijak nesnazim dostat, to by byla marna snaha :D

ja paril nekolik roku na freeckach a vim co od toho cekat, asi dva roky jsem paril i na ofiku a vim co cekat od toho ;)

blizzard support nenahradi zadny lolgm

proste lidi co za to maj placeny to urcite nebudou delat hur nez lidi co to delaj for fun ve svem volnem case a to si musis uvedomit ;)

ja se lognu a ve meste na placku mezi bankou a aukci mam tolik hracu kolik hraje u nich kdyz je spicka :roll:

mas 150 lidi, dejme tomu 75 na frakci - kolik je tam epix geared 80ek? kolik guild v jedne frakci je schopno poskladat velkej 25kovej raid a uspesne to projit? :D na ofiku jedna guilda ma tolik lidi co ma u nich horda/aliance a tech guild tam mas kotel

nehraju to nekolik mesicu, novej uldaur jsem nevidel, ale jsem si jistej ze ani ted neni na tom freecku funkcnich 90% veci co jsem zazil na ofiku pred pul rokem :P

ja si zazil bosse na ofiku, vim jak u nich probihaj jednotlive faze a toto proste na free nebude nikda

wow neni open source, ti typci proste zkousi pokus omyl, ale takhle neudelas presne co ten boss ma delat a to ze mu nascriptujes par akci s urcityma podminkama neni reseni problemu

na ofiku proste lidi sledujou na youtube taktiky, ctou je a pak treba jednoho bossa skillujou nekolik tydnu

jak to je na free? vseci na to kaslou, kdyz to nejde sundat, tak jdou brecet za GM ze je to moc tezke

on tady dela /flex ze jim bezi mount hyjal a Zul'Aman - to je ale ja nevim rok az tri starej content :roll: Porad si myslis Jarbiku ze je musim nejak nachytat?

Free servery jsou ochutnavka pro lidi co vahaj jestli jit na ofik - vyzkousis a vidis, bavi/nebavi - kdyz te to chytne tak jdes proste na ofik, pokud nejsi slacker ktery k tomu sedne 2x za tyden

ja kdyz hral wowko tak fakt jsem se tomu venoval na max a kdyz do toho vkladam takovy mnozstvi casu tak si to chci uzit a ne byt porad nastvanej ze neco nejde jak ma a neustala konfrontace s noobama je taky fajn, napr kdyz si na me (Drood feral) zavolal alik (mag) GM ze buguju, ze me nemuze polymorfnout :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem neřekl , že nám to běží stejně jako na ofíku . To že jsem postoval že nám jede Hyjal a ZA bylo jestě přěd přechodem na 3.1.3 .

80tek full epic neni ani jedna kdyz se 3.1.3 Pustila před třemi dny. A dělat chytrosti že na free nejde to a to .. to ví každý , ale né každý na ten ofík má že?.

Já jen říkam , pokud se rozhodnete hrát na tomto serveru , tak co se týče GM supportu a snahy spravit databázi, jak jen to jde jsme my ta pravá volba.

Taky jsem ani jednou neřekl že jsme lepší než blizz nebo něco takového. Tak nevím kam tím směruješ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neber to jako ofenzivu, ja jen reagoval na Jarbiho

nemusim vas nejak dostavat, ten post jen shrnuje muj pohled na free servery

ja hraju rad high-end pve, to me bavi fest a to nikdy nebude na free tak jak ma byt, chci poradnou populaci, nejakych 300 lidi je nuda, v tomhle me to taky neoslovi

a koho ta hra fakt bavi, tak ty tri stovaky mesicne nejak splasi ;)

je to kazdyho vec jestli si zajde na pivo/do kina, jestli si za ty prachy koupi radej gramek nebo treba novou hru na svou oblibenou konzoli

vse je otazkou priorit, i na zakladce jses schopnej splasit ty 300

ale nikomu to neberu, kdo chce na free at tam jde ;)

lidi si mysli jak usetri 12x300 za rok, ale akorat odrbavaj sebe o "skutecny" zazitky na pravym wow

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neber to jako ofenzivu, ja jen reagoval na Jarbiho

nemusim vas nejak dostavat, ten post jen shrnuje muj pohled na free servery

ja hraju rad high-end pve, to me bavi fest a to nikdy nebude na free tak jak ma byt, chci poradnou populaci, nejakych 300 lidi je nuda, v tomhle me to taky neoslovi

a koho ta hra fakt bavi, tak ty tri stovaky mesicne nejak splasi ;)

je to kazdyho vec jestli si zajde na pivo/do kina, jestli si za ty prachy koupi radej gramek nebo treba novou hru na svou oblibenou konzoli

vse je otazkou priorit, i na zakladce jses schopnej splasit ty 300

ale nikomu to neberu, kdo chce na free at tam jde ;)

lidi si mysli jak usetri 12x300 za rok, ale akorat odrbavaj sebe o "skutecny" zazitky na pravym wow

zlata pravda taky sem hral 2 roky na free jeste od patche 1.10.0 EMU a po tech dvou rocich a nekolika wipech postav sem usoudil ze zkusim offi a nelituju toho.taky sem zalozeny na pve takze offi si radne uzivam zvlast Ulduar ktery podle mne na free nemuze nikdy poradne fungovat.kuprikladu hned prvni boss

popripade mimiron ktery je jeste horsi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ten uldaur me trochu tahne zpatky, uvazuju ze bych si cvakl a oprasil muj betrayer of humanity =)

uz par fightu v naxxu je natolik slozitych ze to podle me nebude na free tak jak ma

jako je to podel kdyz hrajes treba pul roku postavu a pak prijde z nejakyho trapnyho duvodu wipe - a to se deje na vsech free, na ofiku se ti to nestane

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu