Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Metal Gear Solid Rising


xDante1986

Recommended Posts

už se na MGS:R nehorázně tešim,jelikož sem PS fanda týhle hry, tak je to pro mě povinosti si ji zahrát:D četl sem taky že to bude taková odbočka, že už to nebude starý dobrý gameplay jako dříj,jak by taky jo s raidenem a jeho katanou:D doufám že se jim hra povede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UPDATE: Looks like there might be confirmation that MGS: Rising could well be coming to the PlayStation 3 and PC in addition to Xbox 360. Konami's list of games on Games Press (a private PR service for the press) now shows the title coming to all three platforms. Konami unfortunately will not make official comment at this time, so we will have to wait for all the rumors to be proven true or false until tomorrow afternoon when Sony has its conference (11AM PST).

..........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JohnnyX360: No kazdopadne to nebude hra s plnohodnotnym tradicne silnym MGS pribehem, jelikoz vetsina Xbox hracu nema poneti o cem vubec MGS serie je (na Xbox nevysly dily 1, 3, 4, kdyz nepocitam ty super stare). Spis bych si prave vsadil na nejakou akci...typu Zone of the Raidens. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JohnnyX360: No kazdopadne to nebude hra s plnohodnotnym tradicne silnym MGS pribehem, jelikoz vetsina Xbox hracu nema poneti o cem vubec MGS serie je (na Xbox nevysly dily 1, 3, 4, kdyz nepocitam ty super stare). Spis bych si prave vsadil na nejakou akci...typu Zone of the Raidens. :)
no částečně máš pravdu,ale jak tu někdo nekdě už řikal docela dost hráčů co ma xko mělo nebo má i psp nebo ps2 včetně mě a na příběhu mi fakt docela záleží,takže by neuškodilo kdyby tam ňákej trochu bly,třeba dmc je taky akční rubačka,ale přesto si myslim že má fakt silnej příběh... .
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě zrovna MGS netankuje...raději kdyby přišli na xko s Ratchet a Clank :)
tak záleží jak to bereš že?:D pokud si ten typ co má rád hru z bodu A do bodu B tak...př.: Crysis,parádní hra,ale poněkud prostě bez příběhu,bez něčeho co by tě nutilo hrát dál a dál,popřípadně další díl(ale zrovna crysis prej příběh má),ale jestli patříš mezi ty co maj rád i příběh a mgs jako já,tak

je to jasný....já třeba hrál mgs1,2,3,ale ps3 bohužel nemám takže mgs4 ne,to byla taky jediná věc kvůli který sem přemýšlel jetli ps3 nebo xbox 360....neber to osobně,beru to obecně

edit: další příklady her s příběhwem:FF,DMC,RE ... nj japonský hry prostě...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ratchet and clank bych taky hral na ps2 sem hral 1 a 2 a na psp ratchet and clank size masters.. kdyby na xko udelali tools of destruction a ten novej (ted si nevzpomenu jak se jemnuje) tak bych jásal radostí a ještě by mohly udělat novýho spyra (toho fialovýho dráčka) ale ve starym stylu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejsou už někde ňáký screeny? nebo spíš wallpapery? se mi upe líbí ten s tim raidenem a nápis:mgs: rising,ale všude sou jen scany apt.

Co vím, tak zatim zadny novy informace nejsou ani obrazky. To poslední nejaktuálnější je, že se jedná o multiplatformu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu