Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Free mc boot


Recommended Posts

najdi si v tutorialech v ps2 sekci navod na free mc boot tam si najdi cloveka co ma nick z3dny a najdi si v jeho profilu icq a napis mu on mi to taky delal ale uz p2 nemam uz sem ho vymenil za psp a psp pak prodal a prispel si kousek penez na mobil a ted mam mobil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

najdi si v tutorialech v ps2 sekci navod na free mc boot tam si najdi cloveka co ma nick z3dny a najdi si v jeho profilu icq a napis mu on mi to taky delal ale uz p2 nemam uz sem ho vymenil za psp a psp pak prodal a prispel si kousek penez na mobil a ted mam mobil

už jsem ho zkoušel kontaktovat, ale řekl mi, že už to nedělá, prosil jsem. Tak sháním někoho jinýho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Možná bych Jozev tvojí nabídky využil. Jenom mam otázky, na který jsem zatim nikde nenašel odpovědi: Přijdu přitom o uložený data na kartě? Dají se pozice ukládat na usb klíč?

O žádné data při nahráváni FMCB nepříjdeš pokud máš dostatek volného místa na nahráni což by mělo bejt asi 3.8 MB (jinak řečeno nějaké savy by se museli smáznout...)A zálohovat save na Flash nvm nezkoušl jsme ,ale mělo by to jít :-)

Co se týče ukládání pozic přímo na USBčko to asi ne....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
  • 3 months later...

Ahoj,chci varovat všechny před podvodníky,prodávají už nahrané (flashnuté)memory karty do PS 2 32 mb a 64 mb i na X box.Mají inzeráty po všech inzercích.Já jsem jim nalítla,poslala peníze předem abych neměla drahé poštovné a zaplatila 450Kč za tuhle čipnutou kartu, a od té doby vůbec nic.Ani zboží ani peníze ani žádná komunikace.Ale když jsem jim napsala z jiného mailu že mám zájem,tak to se hned ochotně ozvali.Jejich stránky jsou tyhle http://www.playstation.717.cz/ Moc by mne zajímalo,kolik si tímhle podvodem už vydělali.Prosím vás,můžete mi někdo doporučit někoho,s kým máte skušenosti a opravdu vám zboží v pořádku došlo?Jsem samoživitelka,a už si nemohu dovolit zase nalítnout.Syn si přeje chip k narozeninám,já mu to slíbila a ty svině mě podvedli.Pomozte mi.Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,chci varovat všechny před podvodníky,prodávají už nahrané (flashnuté)memory karty do PS 2 32 mb a 64 mb i na X box.Mají inzeráty po všech inzercích.Já jsem jim nalítla,poslala peníze předem abych neměla drahé poštovné a zaplatila 450Kč za tuhle čipnutou kartu, a od té doby vůbec nic.Ani zboží ani peníze ani žádná komunikace.Ale když jsem jim napsala z jiného mailu že mám zájem,tak to se hned ochotně ozvali.Jejich stránky jsou tyhle http://www.playstation.717.cz/ Moc by mne zajímalo,kolik si tímhle podvodem už vydělali.Prosím vás,můžete mi někdo doporučit někoho,s kým máte skušenosti a opravdu vám zboží v pořádku došlo?Jsem samoživitelka,a už si nemohu dovolit zase nalítnout.Syn si přeje chip k narozeninám,já mu to slíbila a ty svině mě podvedli.Pomozte mi.Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,chci varovat všechny před podvodníky,prodávají už nahrané (flashnuté)memory karty do PS 2 32 mb a 64 mb i na X box.Mají inzeráty po všech inzercích.Já jsem jim nalítla,poslala peníze předem abych neměla drahé poštovné a zaplatila 450Kč za tuhle čipnutou kartu, a od té doby vůbec nic.Ani zboží ani peníze ani žádná komunikace.Ale když jsem jim napsala z jiného mailu že mám zájem,tak to se hned ochotně ozvali.Jejich stránky jsou tyhle http://www.playstation.717.cz/ Moc by mne zajímalo,kolik si tímhle podvodem už vydělali.Prosím vás,můžete mi někdo doporučit někoho,s kým máte skušenosti a opravdu vám zboží v pořádku došlo?Jsem samoživitelka,a už si nemohu dovolit zase nalítnout.Syn si přeje chip k narozeninám,já mu to slíbila a ty svině mě podvedli.Pomozte mi.Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu