Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Metal Gear Solid: Peace Walker


Crash5936

Recommended Posts

  • Odpovědi 97
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

www.metalgearsolid.cz

Demo, které se objevilo na letošním TGS, mělo pár nedostatků. Dokonce i samotnému Kojimovi vadilo nedoladěné ovládání. To se změní s příchodem dema s pořadovým číslem 2, které vychází už 1. listopadu. Objeví se v něm dosud nezveřejněná úroveň, zřejmě půjde o tu samou úroveň, kterou mohli hrát pouze návštěvníci TGS, dále bude přidáno nové schéma ovládání, možná se objeví i možnost ovládání kamery v cut-scénách a i umělá inteligence nepřátel bude o něco lepší. Proč se KP chystá vydat druhé demo po tak krátké době? Kojima chce totiž slyšet kritiku, aby mohl do finální verze vyladit všechny detaily do puntíku a hra pak byla bezchybná. Demo, jak jsem již výše zmínil, bude ke stažení na japonském PSN již 1. listopadu.

Mistr Kojima tu hru proste chce vylestit do pesledniho pixelu a do posledni chyby.

Problem je ze nemam japonsky PSN :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

www.metalgearsolid.cz

Druhé demo MGS: Peace Walker s několika úpravami je tu! Je ke stažení na japonském PSN nebo i na oficiálních stránkách. Doporučuji zahrát všem, kteří vlastní přenosnou konzoli PSP. Demo obsahuje navíc úroveň, kterou mohli vidět pouze návštěvníci TGS, dále pak nový styl ovládání, pár úprav a několik dalších easter eggů.

P.S.: Kojima ví, jak pirátům znepříjemnit život. Toto demo totiž zatím nespustíte s custom firmwarem. (zatraceně) [/Quote]

Mno cekal jsem ho, ale co nadelas kdyz vsecky tymy CFW se nejak loudaji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No.. tak demo odzkoušeno.. Grafika je neuvěřitelná. Odlesky apod. věci co se v PSP hrách jen tak neviděj. Moc se mi to líbí. Ovladatelnost. No.. nesedí mi ale asi si zvyknu :). Celkově se mi to dost líbí, je to povedený, cut scenes neuvěřitelný jako vždycky, Kojima by měl dělat filmy :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

required 6.00

tested on 5.03 GEN-B (Doesn't work on 5.50 GEN-D2)

For now only works on 5.03 GEN-B (enable version txt to make it work)

Go to Recovery menu then Configuration>then below you see the version txt is disable set it on Enable and that's it now you can play the demo

is the same as the first demo the only new thing is that there's a new level we haven't play in the first demo

Chápu to dobre....že to novy demo de pustit jenom na 5.03gen-b a na gen-d2 to nejde joo...to je naky na palici:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
required 6.00

tested on 5.03 GEN-B (Doesn't work on 5.50 GEN-D2)

For now only works on 5.03 GEN-B (enable version txt to make it work)

Go to Recovery menu then Configuration>then below you see the version txt is disable set it on Enable and that's it now you can play the demo

is the same as the first demo the only new thing is that there's a new level we haven't play in the first demo

Chápu to dobre....že to novy demo de pustit jenom na 5.03gen-b a na gen-d2 to nejde joo...to je naky na palici:cry:

jo jo tak to chapes spravne jde to jenom na 5.03 GEN-B ale tam musis nastavit version.txt ale take tam pisou ze byla pridana jen nova mise a zmeneno ovladani nic vic... me to uprime nevadi to 1 demo mi ukazalo pravy potencial hry takze ja jsem bez obav ze full game bude bombasticky jako vsecky ostatni :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu