Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Metal Gear Solid: Peace Walker


Crash5936

Recommended Posts

Měl bych jednu blbou otázku.Jak jdou díly MGS po sobě?chtěl bych si je zahrát popořadě tak ať nezačnu posledním...

Metal Gear (NES) - Metal Gear 2 (NES)- Metal Gear Solid 3 (PS2)- Metal Gear Solid: Portable Ops (PSP)- Metal Gear Solid Peace Walker (PSP)- Metal Gear Solid (PS1)- Metal Gear Solid 2 (PS2)- Metal Gear Solid 4 (PS3)... snad jsem na nic nezapomel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 97
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Metal Gear (NES) - Metal Gear 2 (NES)- Metal Gear Solid 3 (PS2)- Metal Gear Solid: Portable Ops (PSP)- Metal Gear Solid Peace Walker (PSP)- Metal Gear Solid (PS1)- Metal Gear Solid 2 (PS2)- Metal Gear Solid 4 (PS3)... snad jsem na nic nezapomel
Nevyšel takhle náhodou nějakej metal gears solid i na konsole PSX 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

je nekdo schopen mi rict, jakej je rozdil mezi verzema co ma 1,14 GB a tou co ma 1,42 GB? u obou se pise, ze rip neni zadny... ale asi tam neco chybet bude v ty mensi

jde o to, ze ta vetsi mi na GEN D3 nejede a musel bych se hrabat v ISO a na to jsem moc linej... ta mensi mi jede bez problemu, jeste jsem nasel nejakou co ma 1,37 GB, tam je v menu pri zapinani hry jiny pozadi, ale jinak se taky tvari bez ripu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Metal Gear (NES) - Metal Gear 2 (NES)- Metal Gear Solid 3 (PS2)- Metal Gear Solid: Portable Ops (PSP)- Metal Gear Solid Peace Walker (PSP)- Metal Gear Solid (PS1)- Metal Gear Solid 2 (PS2)- Metal Gear Solid 4 (PS3)... snad jsem na nic nezapomel

No je tam chyba. Podle timeline je to:

MGS 3 -> MGS: Portable Ops -> MGS: Peace Walker -> MG1 -> MG2 -> MGS1 -> MGS2 -> MGS4

Ale podle mě by to bylo lepší hrát normálně (podle data vydání hry):

MG1 -> MG2 -> MGS1 -> MGS2 -> MGS3 -> MGS: PO -> MGS4 -> MGS: PW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Ahoj,

vysledovali jste nekdo ve kterych misich jsou k dispozici nejaci lepsi vojaci(rank B a vyssi) pro rekrut do R&D, Intelu, MT, MHT a CU? Popripade kteri kde? Vim, ze napriklad v 17te misi Fulton Recovery v extra ops dostanu vzdy dva kvalitni mechaniky a devet relativne uchazejicich lidi do intelu. R&D, Intel mam tak okolo lvl. 80ti(zbytku o neco mene) a pak to nahoru leze uz jen fakt pomalinku - kvalitnich lidi je proste malo:-) Potreboval bych se dostat treba pres devadesat(lvl. 93):-)

Diky za vase odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je toho spousta... jediny co me napada ted z hlavy: v misi "Save Chico" je na utesu sniper co ma vzdycky S intel. potrebujes na to ale Fulton Mine.

rank vojaku se vypocitava z Heroism, takze pokud mas aspon 20k tak to zkus treba pres wifi.

jestli nemas Heroism tak se snaz udelat si nejdriv medaile... za nektery je treba 5k.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
Zdar, nevíte co mám dělat ? Mám R D team na lvl 11, ale potřebuju lvl 12 na C4 abych mohl jet misi. Všechny ostatní mise mám projeté, takže nemůžu získávat další lidi.. Prosím poraďtě

muzes opakovat stare mise a tak naberes nove lidi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu kde ste vzali 40 000 heroism.... Dohrál sem ho, mám 42hodin hraní za sebou, ale mám heroism něco kolem 7 000 !! :ziped: :D Kde to mám co nejrychleji nahrát..?? Někdo se tu zmínil o medailých, ehm jaký medaile ?? :cheesygrin:

Už jsem na to přišel :cheesygrin: stačilo si zahrát příběh od začátku a už leze heroism nahoru, už mám 15 000 myslím... Akorát mám otázku, jakej musím mít level R&D teamu na ten Fulton Mine ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj nektere zbrane rozhodne nejsou z te doby :D Jinak abys je ziskal tak musis mit co nejvetsi R&D (ja mam 99) + schemata tech zbrani a prislusny personal, ktery ty zbrane muze vyrobit. Na ty schemata doporucuju vojaka se schopnosti videt na mape polozene predmety. A projet secky mozne mise od SP az po Extra Ops... A dale se schemata odemykaji tim, ze splnis misi na S znamku. Ja osobne mam Rail-gun a ten 4 hlavnovej raketomet (ironicky je, ze je dost slabej, ale ma hodne naboju :D)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo no... rozhodně nejsou z dané doby, ale čert to vem :D hlavní je, že v multiplayeru je větší sranda potom :cheesygrin: jinak, já mám R&D team jen na lvl 71, což je můj max, jelikož heroism mám jen na 18 tisících a dál to nechce jít nahoru... Ještě otázka, chci dostat Stealth Camo, kterej se zpřístupní po EO 50 na rank S, ale kdy dostanu EO 50 ?? Všechny EO co mám otevřený sem udělal kromě bossáků, ti sou až moc těžcí na mně :cheesygrin: takže nemám udělaný dva hlavní bossáky druhýho stupně a pár aut a vrtulníků (11 přesně) :cheesygrin:... jinak mám komplet, musím asi udělat i mechy abych dostal další EO co? :roll: Bandage bych taky rád, ale to není tak hlavní jako Stealth Camo... Teď akorát levlým zbraně a do bossů se mi nechce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 8 months later...

Zdravim mohl by mi nekdo poradit jak odemknout vsechny EXTRA OPS ? posledni odemcena je 118 Peace Walker type II kdyz je ale prochazim zpatky tak mi nektera cisla chybi (117 115 113 104 105 atd.... ) posledni mise v MAIN OPS mam Zadornov search mission 6 . mohl by mi nekdo poradit co mam udelat abych odemknul vsechny mozne mise ? Dekuji predem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu