Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Final Fantasy XIV Online


tekken90

Recommended Posts

v ff13 boli predsa tie promo kody dva nie.. tak jeden pouzi nato a druhy potom nato. teda aspom ja som dostal v obale dva "papiere" s kodami.

tak tim si nejsem jist, jestli bylo neco primo v manualu tak jsem to prodal i s tim sakra :) no stejne bych asi do betatestu nesel. Onlinovku na PS3 a jeste FF14 bych si libit nechal. Tak s kodem pockam a uvidime.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 193
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

http://www.youtube.com/watch?v=-99sSSS3eP4


Courtesy of www.ffxivcore.com

Stats used in Beta

* HP, MP, and TP, which were raised by physical bonus points in the alpha, will now go up automatically.
* Strength, Vitality, Dexterity, Mind, Intelligence, and Piety will be raised by physical bonus points.
* Fire, Ice, Wind, Earth, Lightning, and Water elemental properties will be raised by elemental bonus
* Agility, Charisma, and Luck have been scrapped
* Physical and elemental bonus points will be earned when physical level raises.



Destroying body parts

By damaging or destroying a monster’s body parts or an enemy’s weapon during battle, a few things can happen. In some cases, they will be unable to use certain special attacks, the number of items dropped will increase, or the drop rate for certain items will increase.

Actions must be set to the main- or sub-weapon

* The action bar has been increased to 30 slots. Each action has an action cost which is used when set to the action bar, and even if you still have slots left in your action bar, you cannot go over your action cost.
* Actions must be set to the main- or sub-weapon. For example, phalanx, a move related to the shield, will most likely need to be set to the shield in your sub-weapon slot.
* There are three pages of slots for actions, for a total of 30 slots.
* There is a page of 10 slots for special class characteristics.
* There is a page of 10 slots for crafting abilities.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud mas naduply PC tak bych sahl asi po teto verzi,pokud ne a nechces upgradovat tak jina volba uz neni :) Jinak by to melo byt temer jedno cekam ze pujde hrat jak s PC tak PS3 hracema tak jak to bylo u FF XI.No a jeste by to nemuselo byt s poplatneny a bylo by to dokonale :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle testů, co jsem si dělal (ofic benchmark Low 2700), by mi to na PC šlo na "normal", tedy v 720p. To bych řekl, že z toho bude vycházet PS3 verze také. V době, kdy hra vyjde, budu mít PS3 celkem jistě, takže mám dilema :-)

No, ale pokud to bude nastejno, asi bych šel na PC verzi, už jen kvůli tomu, že když chce člověk hrát pořádně, potřebuje se nějak domlouvat. A tam je PC asi lepší, viz. Ventrilo, TeamSpeak, apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pockej myslis ze v PS3 verzi nebude podpora head setu?To si myslim,ze u MMO je to nejvic potreba :) Hele kdyz uz ma white knight chronicles podporu HS a to se s projektem typu FF (a kor MMO) neda absolutne srovnat :) Nechce se me verit,ze by SE udelal takovou blbost a nedal tam podporu HS,ale v dnesnim hernim svete je mozne UPLNE vsechno :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u MMOček se vykecává nejvíc přez TS nebo Ventrilo, ve WoWku je také už vestavěný nějaký voice game chat, ale nikdo to nepoužíval.. Já půjdu do PS3 verze, protože na to nemám PC a upgradovat ten starý nehodlám. Raději budu mít vedle noťas na kterém mi pojede Ventrilo nebo TSko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je relativně použitelné, když má někdo notebook. Já mám desktop, a tahat kabel od sluchátek se mi příliš nechce. Kór, když by to ještě utlumilo zvuky hry. Jo, vím, že většina MMO hráčů jede potichu s hudbou, ale většonou opravdu poslouchám hru. I když při nekonečném huntění v Ragnaroku jsem si taky něco pustil, pravda.

IMO asi půjdu do PC verze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak doufam,ze to bude jak jsi myslim tedy ze servry budou spojene a ze se pak vsichni sejdeme.Ted jen jestli nebude vic servru jak je treba u Aion a vlastne u vsech MMO..chtelo by to nakej ceskej :)) no a kdyz uz jsu u tech zboznejch prani mohlo by to byt i v cestine :):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každé MMO má víc serverů, tady o tom asi taky nemusí být pochyb, já jen doufám v propojení PS3 a PC dohromady - když by to bylo rozdělené, tak by to hře strašně uškodilo... Ta czech komunita není špatný nápad, ale uvidíme kdo vůbec se hrou začne a kdo u ní poté zůstane...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dvojka už vyšla? Co jsem našel, má vyjít 8. příští měsíc. Jen doufat, že v angličtině vyjde tychleji, než první díl. Pokud to bude stejné jako u prvního dílu, tak vyjde kdy? Na Vánoce příští rok?

Měsíční paušál u FFXIV bude, to je téměř jisté. Teď už záleží jen na tom, zda hra bude za to stát. Stejně tak vyždy vykrystalizuje určitá skupina hardcore hráčů, kteří budou hrát hru i kdyby je to mělo zabít. Tak to chodíá víceméně ve všech podobných hrách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakinaki: WKCH2 uz vyslo a PREJ by mela US verze byt do pul ruku az 9 mesicu a je tam i puvodni prvni dil a kdyz ho budes hrat tak bude v dvojkove grafice :) Tahle hra me po Demon's Soulovi jako RPG naprosto dostala,ale vyvojari si mozna mohli odpustit ten trapnej a hlavne easy pribeh a meli se venovat jen onlinu...kterej podle me je zatim ten nejlepsi co se na konzlolich objevilo.

No a co se tyce tech poplatku myslim ze to bude klasickej standart 15$ ted jen doufejme ze tady v EU to nebude 15€

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://ffxiv.zam.com/forum.html?game=268&mid=1277915735326956404&page=1

Tohle by vás možná mohlo zajímat. Ve zkratce, datum vydámí pro PC 22. září 2010, verze pro PS3 nebude minimálně do března příštího roku. Měsíšní poplatky budou €12.99.

Upraveno uživatelem Nanaki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu