Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Final Fantasy XIV Online


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 193
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

uzivatelske rozhraje je docela dobre...nic sloziteho...z levequestu dostanes celou sadu predmetu i recept jak vytvorit pozadovanou vec (v menu se klikne na Requested item a pak si vyberes quest za danou class)

jinak seznam receptu je na oficialnich strankach ( http://lodestone.finalfantasyxiv.com )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak uz mam skoro tyden hrani za sebou, hraju kazdy den nekolik hodin a zatim sem zadny exp limit nepocitili...takze nazory typu limit nahovno=cela hra nahovno jsou absolutne neopodstatnene a neobjektivni...navic to tu pisou dle meho nazoru lidi co to ani nehraly...hraj se super.... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave ze jsem hral docela poctive :) a navic kdyz to maji po tydnu resetovat tak v tom problem nevidim,,,je fakt ze zatim docela dost stridam classy a ze az budu chtit poradne vycvicit jednu class tak to asi pocitim ale ty levequesty jsou uspusobene tak, aby se classy schvalne menili (dropy vseho druhu+prachy+exp)uvidime treba za mesic noo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám s touto hrou docela problém, dnes jsem si jí koupil a i když mám 30 dní zdarma, tak se mi nedaří do hry se dostat, dohledal jsem si, že tam musím zadat kreditku, i když to mám zdarmo, ok, ale u třech kreditek co máme doma k dispozci to nefunguje ani u jedné, může někdo poradit? díky, pokud to sem nepatří, tak se omlouvám, jsem už tak otrávený, že nevím co dělat, koupím si hru za 1000 Kč a nemůžu si jí ani vyzkoušet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hra v té recenzi dostala 4.0/10.0?? To je teda pěkná bída... :-(

Hmm, tak už je recenze i na IGN.com, což je pro mě celkem důvěryhodný zdroj, a hra tam dopadla o něco lépe - 5.5/10.0. Ale pořád to není žádná sláva, uvidíme tedy co s tím SE dokáže udělat, než vyjde verze pro PS3, přece jen některé MMO tituly nebyly zrovna nejlepší a následně to vývojáři vylepšili...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Asi takhle: hra jako taková normálně placená je. Částkou, kterou jsi našel na stránkách, to v pořádku mají. Ale teď, kvůli problémům s hrou, jsou poplatky odložené na neurčito. Někdy v budoucnu asi budou (pokud nedojde ke změně plánů), ale zatím nejsou.

Druhá otázka ale je, zda se to pořády vyplatí. Odstranění poplatků má jistý důvod, který každý, kdo hru sleduje zná. Minimálně bych počkal do toho prosincového updatu, uvidíme, co přinese.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze update uz zitra ( http://lodestone.finalfantasyxiv.com/pl/index.html#5aaa4bab31acc4b17afb1c695e82a85e1d21e2e2 )

◆Contents

New enemies, including notorious monsters

New guildleves

Many new recipes

Further improvements to the naming and organization of market wards

An additional free retainer slot

Improved response times on the retainer exchange interface

Further improvements to the user interface

Increased text limit for chat log input

jinak hra je stale zadarmo proto, ze tam chybi spousta veci...

edit///na http://lodestone.finalfantasyxiv.com najdete veskere info a novinky od SE tykajici se FFXIV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 10 months later...
  • 3 weeks later...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

...1.března / march proběhne sloučení serverů. z původních 18 bude pouze 10 až do FFXIV v2

...původní Trabia bude sloučena se servrem Kashuan a ponese nový název Hyperion

...odkaz na oficiální stránky:

http://lodestone.finalfantasyxiv.com/pl/topics/detail?id=279aad49deef5aa27fe0a464fc3eafc6f18a2f52

edit...tak cela hrajici CZ/SK komunita se dvojhlasne shodla, ze pujdem na Ragnarok (EU server) do slouceni jeste par dni zbyvat ale Ragnarok je nejvice pravdepodobny...

...pravidělně hrajem hru už jen 2 a baví nás to ^^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu