Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Final Fantasy XIV Online


tekken90

Recommended Posts

  • 7 months later...
  • Odpovědi 193
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

FFXIV v 1 pomalu konci a nezbyva nez jen cekat apson na betu v2 icon_smile.gif

neco malo fotek z utoku na Uldah

http://lodestone.finalfantasyxiv.com/rc/diary/entry?e=440558

Musim rict, ze jsem si ty 2 roky ve hre docela uzil, ikdyz chvilema byli pauzy ale nakonec jsem vydrzel az do konce icon_biggrin.gif

Skoda ze skoro vsichni hru opustily....je tu nekdo kdo se vrati s prichodem ARR ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si skoro nedokazu predstavit hrat neco takoveho na ps3, ta konzole to proste neda + povinna koupe klavesnice na chatovani. Hru si urcite koupim,ale na pc. Bude nejaky cross mezi ps3,xbox a pc? Nebo ta hra bude mit vlastni realmy pro dane platformy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsme dva, já také hraju MMO docela dost, ale na PC. I když popravdě, zrovna u téhle hry nevím, zda si jí koupím, což o to, vypadá luxusně, ale to původní verze XIV taky. A jak dopadla, no, škoda slov.

Cross play zatím oznámen, co vím, tak nebyl. Ale na to je myslím pořád času docela dost. A když tak dokázala fungovat XI, nevidím důvod, proč by to nešlo u XIV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak hru si chci stejne koupit do sbirky i kdybych ji nehral a za 30 dni budu mit snad jasno. Taky jsem hoodne casto hral MMO,nastesti vylecen,ale u FFXIV by mne to nevadilo, poplatky ani nejak nevnimam,proste zmizi aniz bych si toho vsimnul na uctu. JInak kdyz treba vezmu wow,jak tam funguji makra,addony a tak,to proste ps3 nikdy nezvladne. No uvidime az vyjde nejak final test, ktery rozhodne. Ja u ps3 mam vetsi rozbrazovac:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hra bezela pres 2 roky na pc a z toho se asi tak rok platilo 13€/mesic, placeni bude podle me i nadale stejen a menit se nebude

PC a PS3 hraci budou hrat na stejnych servrech spolu

a klavesnice se da sehnat za 200 takze to taky nemuze byt prekazka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak klavesnice neni problem,ale je to pohodlnejsi hrat na pc a psat,takove normalni. Jinak u ps3 jsem zvykly,ze je tam online docela nestabilni, po nejake dobe se samo odpoji a zase pripoji. Na pc muzu byt online nostop nekolik dnu, pokud provider neco neposere. Jinak uvidime, kdo bude mit hezci baleni+ nejake bonusy ps3 nebo pc.

PC a ps3 budou spolu a xbox bude nekde jinde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z hratelností na PS3 přece nemůže být problém, co si naposledy vzpomínám, tak FF12 se hrálo luxusně, snad lépe už to ani nejde, ale to je asi věc názoru, stejně tak je to s poplatkem, 3 kila to je docela dost.

FFXII byla offline, my se tady bavime o tom jak to bude s online verzi, a jestli to ps3 zvladne, verze co je na pc,je tak spatna,ze se ani neplati poplatky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože jsme aktivně hráli předchozí verzi FFXIV a zůstává nám Česko-slovenská gilda. Budeme v ni pokračovat i po rozjezdu v 2.0.

Současně máme jednoduchý blog pro launch http://arealmreborn.blogspot.cz/

Doposud jsme hraly na serveru Ragnarok, na kterem budem automaticky i po startu ARR.

Byli bysme rádi, kdyby jsme byli pro start jednotní, dohodli se a šli vśichni na stejny server. Abysme mohli vytvářet společné party pro contenty (exp, raid dungeony, questy, apod.) ve hře.

Upraveno uživatelem shit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Dnes bylo oznámeno, že první fáze BETA verze FFXIV:ARR bude spuštěna 25.2.2013. Je sice zhruba o týden opožděna oproti původnímu plánu, zato ale vývojáři stihli do hry dát více věcí a možností k testovaní. Více podrobností z 43. dopisu od Joshiho zde: http://forum.square-enix.com/ffxiv/threads/60542

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu