Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

E3 Celkové zhodnocení (MS vs. Sony vs. Nintendo)


xDante1986

Recommended Posts

Hanheld budoucnosti: jednoznačně PSP Go i se svými tituly, nintendo bohužel neukázalo snad jediný důvod proč bych měl jít do DSi a proč právě DSi, zatímco sony rozjela naplno svou kampaň a psp vstalo z popela jako bájný fénix

Nejhorší konference: Nintendo - splácené informace, nudné info a bohužel pár skvělých zpráv ajen půl minutová videa (resident evil, conduit, deadspace) to opravdu nezachrání

Nejlepší ukázka herních titulů: jednoznačně sony......měli toho nejvíc, perfektně provedené a super ( i přesto, že dosti titulů bylo multiplatformových), jediné co mě osobně celkem zklamalo tak MAG a Uncharted 2 (hlavně od uncharted jsem čekal něco víc)

Nejlepší comeback: no tady mám dva adepty.....nečekaně se konečně dočkáme jak Alana Wake na xbox360 tak Gran Turismo pro PSP

Největší odhalení: opět dva tituly, asi není nikdo komu by nevyrazilo dech oznámení MGS pro xbox 360, na druhé straně mě osobně dostala zpráva o Resident Evil titulu přímo pro PSP (bohužel jen info, že bude)

Projekt budoucnosti: Natal myslím, že MS nemá v tomto konkurenci .....kdo viděl chápe.....nintendo jen opravilo chyby apřišlo s motion plus a wii fit plus, což jen jako opravení původních nedostatků nestačí a co se týče Sony......to, že okopčilo doslova a do písmene (možná lehce vylepšilo m) wii motion plus pro mě nestačí...nápad hezkej nikoliv jejich ( o vykrádání se bavit nechci to je furt dokola, ať už je to N, MS nebo S).

nejlepší konference: tady z osobního hlediska nemám favorita, skvěle jsem se bavil u sony i MS konference

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 57
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Fan shodnocení ,téměř se vším souhlasím nintendo nic moc ,sony a microsoft super......Akorát s čím nesouhlasím absolutně Uncharted bylo prdelnakopávající ,tohle si vymluvit nenechám.Na opačné straně mě zase totálně zničilo Splinter Cell Conviction - naprostá bomba!

Jinak můj názor nechápu tyhle války mezi fanboys....je to trapné ,nevím jestli je to tou dnešní generací ,ale je to každopádně maximálně trapná záležitost!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta kamera od microsoftu vypada docela libove,alespon podle toho jejich promo videa,jenze nikdy to neni tak jak to vypada a opravdu pochybuju ze to pujde takhle snadno,jednoduse a lehce bez problemu ale necham se prekvapit jak to s tim pujde,kazdopadne budu zvedavej na cenu,nepredstavuju si nic levneho :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Microsoft:

Splinter cell -něco úžasného ,hodně mě to potěšilo

Mgs-Jak říká Dante ,vyrazilo mi to dech :)

Alan Wake: :) Bez komentáře

a spousta dalších...

Sony:

Měla konferenci o dost slabší ,ale zachránili to ,alespon gameplayem z Ac 2

God of war 3 : Pěkná hra jediné co Sony závidím :)

Zklamání:

Uncharted 2: nevím proč ,ale 1 díl mi připadal mnohem lepší ,asi tou atmosférou z džungle,ten trailer z města mě nenadchl :( Přeci jen městských stříleček je až moc.

Tony Hawk:Mohla být lepší grafika :( ,ale v Tonym jde přeci jen o zábavu

Multiplatformy: Assasin creed 2 a Modern Warfare 2 něco úžasného :)

Natal:úžasná věc ,tím spečetil Microsoft svou výhru na E3 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejlepší konference: pořát se rozhoduji mezi sony a MS,ale bavil sem se u všech,oba měli dobrou prezentaci,u obou sem se bavil,ale myslim si že MS vyhrála, hlavně díky project natal

nejhorší konference: jednoznačne nintendo,asi to co říkal dante,prostě slabota no...

nej. ukázka:myslim si že jak sony tak MS měli velmi dobře prezentace,u sony mě mile překvapil GT na psp a samotné psp go, u MS zase oznámení MGS na xko a samozřejmě project natal,nakonec ještě FF XIII,sice se už gameplay objevilo na netu,zprávy o ře také,ale jelikož sem FF fanda tak sem byl rád,že se tam aspoň ukázala:)jo ještě sem zapoměl na GOW3 na PS3

nej. hanheld: psp go,N DSi nic moc, psp go se mi jako tak upe nelíbí,ale to jako dobrý:D

odhalení: tak určite MGS na xko to sem jako koukal.

Projekt budoucnosti: Project natal,asi nejsilnější zbraň MS,myslim si že jestli to takle pude dál, jak se sony tak MS,ale hlavně MS,tak nintendo může jít víte kam...to co předvedlo MS nemělo chybu,prostě borci.....

tak to je moje shrnutí...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak castecne souhlasim s k4relB , nemyslim s tou casti ze za 10 minut takovy video udela :D ale jde o to ze je jasne ze to video upravi aby to vypadalo opravdu vyborne a bezchybne, preci jen neverim tomu ze jak se presne hnu pred tou kamerkou tak se to opravdu realne a presne zobrazi ve hre,urcite to bude mit sve mouchy a ovladani tech her opravdu nebude takovehle jak je videt na videu,preci jen napriklad to razeni u tech zavodu - jak by se rozpoznalo razeni nahoru a podrazovani ? a u tech skatu je to totalni neznama on tam sice kluk skace nicmene se to ve hre projevi ze skater se pouze otoci na druhou stranu jak by se provadeli veskere ty triky ??? no je to opravdu velka neznama.na jednu stranu se tesim ale na druhou stranu se trochu obavam ze to ovladani nebude tak bezchybne jak je to zobrazeno na videu,no nechame se prekvapit kazdopadne myslim ze MS timhle krokem rozhodne zarazuje rychlost a snazi se dostat pred konkurenci,Wii se muze jit bodnout,ano maji ovladani spejsl ovladaci ale k cemu mi to je kdyz ty hry jsou vetsina pouze detske minihry a normalni hry na to maji grafiku jako stare nintendo 64

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejlepší mi taky přišli konference od Sony a MS...Nintendo s žádnou peckou nepřišlo...ted už se jen těšit, hlavně na podzim toho pro PSP vyjde moc a moc (AC, GT Mobile)...jednoznačně psp vstalo z mrtvých..psp go neni špatný, ale neuchvátilo mě...nicméně s E3 jsem dost spokojen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady jde spis o to, prilakat novy hrace, bylo to receny i na konferenci...

Ani ja nepredpokladam, ze budu hopsat pred obrazovkou, ale to projizdeni dashboardu je paradni, i to rozpoznavani hlasu, kterym se vse da spustit...ale nejdulezitejsim je pro me Milo...to je naproste fantasticky vec, takovyhle veci jsou duvodem (pro me) k projectu natal

jeste, jak tu nekdo rikal, ze to bude drahy, ta kamera...tak asi tezko, kdyz se to bude davat ke kazdymu xboxu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu