Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

L.A. Noir


For_est-5

Recommended Posts

  • Odpovědi 138
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Otazka je jestli tech fanousku bude dost...vysledek te hry bude silne zalezet na tom jak moc to bude pristupne obycejnemu hraci...nesmi to byt moc tezke..jen pro prave detektivy...jestli se to povede bude trefa do cerneho, protoze nevim o podobne hre....

přesně tak a další faktor bude jako u heavy rain znalost cizích jazyků

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim..ale tady bude podle me vyzadovana znacne vetsi znalost eng nez u heavy rain....tam mi prisla anglictina vicemene prumerna a jeji nepochopeni zpravidla nemelo dopad na hru...u L.A. Noire ale bude podle me anglictina opravdu narocna....hlavne kvuli vsemoznemu vyslichani a "papirovani"...jeste ze s AJ nemam problem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jenže tahle gamesa bude úplně o něčem jiném než heavy rain a hlavně to nebude jen exkluzive hra pro PS3 ale multi-platformová gamesa, tohle bude podle mě lepší protože to bude na samém enginu jako GTA4 či RDR :) Takže pecka, a dokonce myslím že tam bude i volná hra takže né jen dělání misí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jenže tahle gamesa bude úplně o něčem jiném než heavy rain a hlavně to nebude jen exkluzive hra pro PS3 ale multi-platformová gamesa, tohle bude podle mě lepší protože to bude na samém enginu jako GTA4 či RDR :) Takže pecka, a dokonce myslím že tam bude i volná hra takže né jen dělání misí :)

Je sice pravda ze s HR se to absolutne nehodi srovnavat, jelikoz to je absolutne jiny typ hry (nanejvys to leze srovnavat po graficke sstrance a co se mimiky tyce, tak L.A. Noire jasne vyhrava), ale uz neni pravda ze to bezi na stejnem enginu co GTA ci RDR, tedy na ragi. Bezi to na nejakym internim enginu teamu bondi....otevrena hra tam bude urcite, typove je to open world hra, takze si budem moct jezdit volne po meste (nevim jak to bude s promenlivosti denni doby) a podle me se v meste budem setkavat s podobnym typem interakci jako v RDR...takze nejaky drobny loupeze prepadeni atd...

Pro me je tohle asi nejocekavanejsi hra roku.

Jen tak pro informaci, dnes bylo oficialne potvrzeno, ze nebude zadna limitka L.A. Noire, coz me osobne velice mrzi, protoze jsem se na nejakou hezkou limitku tesil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Kdo to jeste nepstrehl, byl uz oficialne vydanseznam achievmentu a trofeji....

http://lanoire.wikia.com/wiki/L.A._Noire_Achievements_and_Trophies

Zajímavé achievementy, jinak rád bych se někoho zeptal, neví někdo jestli tam teda bude ten multiplayer nebo coop? Docela by mě mrzelo kdyby ne, dost jsem se těšil na to že to bude skvělá detektivka v coopu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Nove zabery ze hry.....

Kvalita je sice udesna, ale pro ty co uz nemuzou vydrzet do pristiho patku to jiste prijde vhod...

http://www.hookedgamers.com/blogs/chrispriestman/2011/05/12/la_noire_gameplay_footage_leaked_looks_amazing.html

Ou yeah aneb 8 days left! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sakra no tak to je .... Ale nevim co mate vsichni s tou mafii 2.Me se nahodou libila a byla dobre provedena,jen tam byl moc kratkej pribeh.Ale konec stal za to

Me mafie 2 hrozne zklamala....jednicku jsem miloval, na dvojku se tesil strasne vedel jsem o vsem (kazdy den jsem checkoval dva weby) a nastvalo me jak to bylo zamerikizovany a bylo strasne videt jak to osekali (viz. take stuppidni DLC taktika, z ktere si vsichni utahovali) slibovany silny pribeh stal za prd, byl nekonzistentni, hlavni postava spatne napsana a bylo strasne videt jak to bylo zkracene....o stupidnim koncem (byli slibovany 4 a nakonec pry vybrali jeden nejlepsi, heh to urcite)....pro me proste hra plna zklamani...ale kazdej to bere jinak, kamos co moc nehraje z toho byl nadsen a kdyz jsem mu rekl aby si zahral jednicku, ze je mnohem lepsi, tak se u toho strasne trapil...sry za OZ :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni to udelali naschval aby se lidi tesily na Mafii 3.Protoze me starasne zajima jak to dopadne s Joem (byl fakt hustej :) )

Ale nejak jsem nepochopil ze se kamos trapil.Co tim myslis?

A taky se mi zda ze to bude tim ze kdo hral 1 tak od toho hodne ocekaval.A jeste jsem zjistil ze tam byla ta scenka jak zabily toho hlavniho hrdinu z Mafie 1 (to me fakt prekvapilo ze az tak to navazovalo :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni to udelali naschval aby se lidi tesily na Mafii 3.Protoze me starasne zajima jak to dopadne s Joem (byl fakt hustej :) )

Oni to neudělali schválně :) - veřejně se k tomu i přiznali (že jim vydavatel kvůli průtahům nařídil utnout vývoj a hru vydat tak, jak je). Škoda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já hrál Mafii 1 až po dvojce. :)

Server IGN vydává krátké videopreview, které popisuje radovánky v Los Angeles a především kýženou volnost pohybu. Ano, bude.

Z množství informací o hře už jistě víte, že je L.A. Noire silně příběhový titul. Nebyl by to ale Rockstar, kdyby do hry neprotlačil oblíbený styl sand-boxu, který je titulům této společnosti vlastní (nenechte se však zmást, hru vyvíjí studio Team Bondi).

eed6d434-30314.jpg

8e97519b-38964.jpg

Když si tedy budete chtít odpočinout od hlavního příběhu ve hře, stačí sednout do auta a projet se. Po městě je roztroušeno 40 nepřiřazených případů, které můžete čas od času chytnout v policejní vysílačce, nebo jen tak na ulici. K tomu připočítejte loupeže, přestřelky, honičky a další kriminální situace, které ve městě probíhají nazdařbůh a máte pěkný seznam věcí, do kterých se můžete pustit nezávisle od příběhu.

Chcete víc? Tak co třeba posbírat desítky schovaných policejních odznaků, zabavit desítky luxusních kradených aut (které budete moci samozřejmě osedlat) či najít a vyškrábat se na všechny majestátní budovy města Los Angeles padesátých let? Ano, myslíme, že to vystačí na dlouho.

A pokud vám tato informace ke štěstí nestačí, podívejte se na samotné videopreview od IGN, kde naleznete tuny nových záběrů ze hraní. Už aby byl příští týden

zing.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu