Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

L.A. Noir


For_est-5

Recommended Posts

  • Odpovědi 138
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tj, doufam ze uz to ta alza dnes bude mt, rad bych si dal pres noc L.A. Noire maratonek...

hele na alzu jsem odpoledne volal a řikali mi že to do Liberce nestihnou dnes doručit, ale jestli jsi z prahy tak by ti to snad mohli dodat. Já už jsem koupil v JRC dostal jsem navíc 15% slevu za to že jsem tam musel čumět pul hodiny než to naskladněj a eště mi dali to DLC A slip of the tongue, takže já jsem spokojen, zahral jsem první misi a hra je super, ale docela se bojím té angličtiny, ale tak snad to nebude takovej problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem hrál asi první hodinu a zatím jsem plný pozitiv. Mimika obličejů opravdu skvělá, město vypadá fakt krásně a příběh je samozřejmě dokonalý. Sice někdy tápu s angličtinou, ale dá se to i s pomocí logického uvažování odvodit a někdy se stačí opravdu dívat do obličeje postav a fakt poznáte jestli vám lže nebo ne.:cheesygrin::cheesygrin:, jediné co mohlo být promakanější je jízda automobilem, trochu to plave. A ještě jsou skvělé pouliční honičky, to je fakt kvalitka a o hudbě ani nemluvím- paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nooo, na hru jsem se docela těšil, ale ten jízdní model je fakt tragickej, a to v GTA IV mi přijde dobrej... s Mafii to ani nesrovnávám. A názor, že hra není o ježdění autem... s tím moc nesouhlasim, ke hře to patří a je škoda, že je něco takhle odfláknutý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, můžu se vás zeptat ke hře...? Uvažuji o koupi... ale nevím jestli to na mě nebude moc neakční.

Když se vyšetřují případy, jsou tam i přestřelky a tak?.. Dopadení pachatele a já nevím co podobně? Nebo jsou ty akčněji laděné mise jen ty doplňující maličké úseky, které se zadávají přes vysílačku?

Díky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu