Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

L.A. Noir


For_est-5

Recommended Posts

Super konec bych tomu fakt neříkal, docela špatný a ♥♥♥♥ konec když hlavní postava zemře :( Docela smutný i..... Ale GTA 4 ma suprovej konec! (akorát je tam ♥♥♥♥ že v jedný části podle tvýho rozhodnutí, rozhodneš nějak Deal nebo No Deal) - Deal = Zabijou tvýho bratrance ||| No Deal (nebo jak je tahle možnost) = umře snoubenka tvého bratrance... Ale trochu OT.

Btw: tak jsem to nemohl vydržet a koukl se na youtube na konec L.A. Noire - a je to opravdu hodně zlý.

A měl bych podle toho konce otázku..... (ti co si nechtějí zkazit zážitek tak at to nečtou)

1. To tam jsi jako voják v tý misi??

2. Kdo tě zabil?

3. Co vlastně vedlo k tomu konci? Jak se to stalo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 138
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Super konec bych tomu fakt neříkal, docela špatný a ♥♥♥♥ konec když hlavní postava zemře :( Docela smutný i..... Ale GTA 4 ma suprovej konec! (akorát je tam ♥♥♥♥ že v jedný části podle tvýho rozhodnutí, rozhodneš nějak Deal nebo No Deal) - Deal = Zabijou tvýho bratrance ||| No Deal (nebo jak je tahle možnost) = umře snoubenka tvého bratrance... Ale trochu OT.

Btw: tak jsem to nemohl vydržet a koukl se na youtube na konec L.A. Noire - a je to opravdu hodně zlý.

A měl bych podle toho konce otázku..... (ti co si nechtějí zkazit zážitek tak at to nečtou)

1. To tam jsi jako voják v tý misi??

2. Kdo tě zabil?

3. Co vlastně vedlo k tomu konci? Jak se to stalo?

Nevidim jak se to, ze hlavni postava zemre slucuje se spatnym koncem, ten konec, kdy Marston zemre a jde se za nej pak pomstit jeho syn je skvely.... jinak s tim GTA si to rekl spatne bud zabijou tvyho bratrance a nebo tvoji "pritelkyni"....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenze s tim synem se nemuzes pomstit. Jak jsem psal v topicu RDR, je to ♥♥♥♥♥ni z toho duvodu sem byl zvyklej na Johna, jeho hlas, chovani, obleky a vsechno. Potom co skoncila story sem chtel dodelat hru na 100%, jenze na toho syna sem si nemoh zvyknout, mel hroznej hlas a vypadal jak Jezis. Kdyby to byla hra ktera po skonceni story skonci a nejde hrat dal, tak to je vynikajici konec, ale takhle sem ztratil chut hrat.

Kdyby story pokracovala dal a s tim jeho synem bych se mohl pomstit a vsechny hezky najit a vystrilet tak by to bylo paradni.

A konce L.A. Noire se vazne bojim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Zdravím, mám problém s trofejí The Moose, je to jak pěšky sleduji tu ženskou ve žlutých hadrech, na konzolistovy je psané že nesmím být inkognito ani zmáčknout R1 a samozřejmě být spatřen, jenomže ikdyž to všechno splním tak trofej nenaskočí, díval jsem se i na youtube a dělám to skoro stejně a pořád nic, tak nevím v čem je chyba? neví někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu