Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pár rad jak se chránit proti BANu a návod na ABGX360!!


piggy

Recommended Posts

  • Odpovědi 302
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ac chci nebo nechci musim se pozastavit nad vetou: - Nehrát hry před vydáním jak offline - takze pokud to budu hrat pred vydanim offline a pak se po vydanim pripojim na live tak dostanu ban? Podle ceho zjisti ze sem to hral pred vydanim? Podle nejakeho datumu ktery si nastavuju v konzoli? Ano je tam nastaveni datumu v konzoli, ale co kdyz ho mam blbe? Dejme tomu jsem lama a sekl jsem se o 2 roky dozadu (a treba kamos prenasi konzoli a pokazde se mu datum resetuje, aspon rikal) vyzkousel 20 zaloh games poprve na profilu offline pak zmenil datum dopredu o 2 roky a pak se pichnul na xlive a co? Banan pak musim mit jiste podle toho, ikdyz vsechny zalohy uz byly ofic. vydany!!

Pro me z toho plyne otazka: podle ceho zjisti ze jsem to na offline hral pred vydanim? podle toho datumu nejakyho, ktery se zazmena pri prvnim vlozeni zalohy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pravdepodobne MS banuje ve "vlnach", ne hned, takze uz jses treba na nejakym seznamu :-P

kazdopadne otazka k ABGX - kdyz je u hry vsechno OK - zeleny a pak dole u VERIFICATION to napise, ze nemuze najit neco online, nebo ze online failed, co to znamena? napr ted u Red Faction

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pravdepodobne MS banuje ve "vlnach", ne hned, takze uz jses treba na nejakym seznamu :-P

kazdopadne otazka k ABGX - kdyz je u hry vsechno OK - zeleny a pak dole u VERIFICATION to napise, ze nemuze najit neco online, nebo ze online failed, co to znamena? napr ted u Red Faction

Verification čeho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

U hry Tom Clancys HAWK ... Stáhnuté z Share-Rapid.com (PCMaker's Upload)

beznzvuu.th.jpg

(nastavena Autofix na level 3)

co si o tom mám myslet? jedno mi vyhodí že můžu vypalovat, druhý že ani náhodou...

Další, zase přesnej opak...

U hry Prototype , zase z Share-Rapidu, (PCMaker's Upload)

beznzvu2.th.jpg

(nastavena Autofix na level 3)

Při testu v Mulleteru mi to zahlásí " Video file is broken, invalid, or not present. Would you like to fix?" a když kliknu na No, tak mi vyskočí přiložený screen, a nechci to opravovat než se vás zeptám, když to abgx360 hlásí OK

jen aby to nevypadalo špatně pro PCMakera, dalších 5 her prošlo testy u obou programů

jinak hry bych pak chtěl rozjet na 1.6 FW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale... tam je napsaný, že už to je patchlý pro 1.5 FW, tak jestli neni ta 3rd wave patchlá, aby to jelo na starsim FW, a pak aby to jelo na 1.6:-D o to mi de:-D

já vim že hry s ochranou 3rd wave můžu hrát bez patche,.. ale jestli můžu hrát na 1.6 hry s patchlou ochranou 3rd wave pro starší FW. Aby mi to Xbox prečetl, nebo nedej bože aby mě mrkvosoft nezabanoval:-D

to víš, bojim se, první Xbox, první hra s touhle ochranou, všude sou tu návody jak to patchnout ale moc nikde nenacházim řešení na takovýhle prekérní situace:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

You cannot get banned for playing a game on Live prior to it's release date ...

You only get banned for piracy, account hacking and similar activities ...

There are too many legitimate ways to get a game early, so they do not ban for it ...

Whay am I still having to post this after all these years of 360 piracy?

Co rikate na tohle? Na jednu stranu je to pravda, kazdej tady strasi s tim ze se nesmi hrat hry pred ofiko rls datem, ale pritom je hodne zpusobu jak si ziskat original legalni hru pred vydanim.. (mit nekoho v nejakym game shopu atd..) logicky.. a microsoft nepozna jestli to je vypaleny nebo ne, kdyz je to proste uplne stejny a neda se to poznat. takze je blbost aby rozdavali bany, za hrani pred ofiko rls datem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu