Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pár rad jak se chránit proti BANu a návod na ABGX360!!


piggy

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Odpovědi 302
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

mám vypálených spoustu her a protože na starém xku mám ban a na novém slimu bych chtěl hrát online, projížděl jsem vypálená dvd v abgx360 abych věděl jak to vypadá s verzí SS a barevnýma výsledkama. vždy jsem hry projížděl v abgx a pokud neproběhla verifikace a vše bylo zelené nevypaloval jsem. bohužel jsem dnes zjistil že jsem u mnoha her manuálně nepatchoval SS1 na SS2, takže i když mám vše zelené pořád tam zůstává SS1 - mám to kvůli live vypálit kdyžtak znova že ??? a takovouto hru vůbec nestrkat do nového slimu,že?? ted mě to pěkně sere tolik DVD na .....

Co mě ale překvapilo, bylo to že u něčeho mám sice SS2trusted, ale ted nesouhlasí SS CRC s DMI CRC a protože to je vypálené tak už se to neopraví. strčil bych ale ruku do ohně za to že když jsem to vypaloval tak bylo vše zelené. Jak je to možné? např. příloha UFC 2010

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Mohu se zeptat, jak je to s tím updatovaním Flashe, kámoš říkal, že se to nevyplatí, protože když jsou dashboard updaty, tak je potřeba updatovat flashe a to jsou prý peníze.. a jde hrát pálená hra online?
Kámoš říkal, že to jsou peníze ????? Tak ať si kupuje originálky :roll: peněz ušetříš tak jako tak neskutečně mnoho. Online hrát můžeš. Ale nejdřív si to tu hezky v tutoriálech pročti ;).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave ze me nejede :-( vypalil jsem si s touhle chybou virtual tennis 4 hra nabiha ale pak zustane cerna obrazovka a uprostred se toci kolecko a vic uz nenabehne tak nevim co stim :-(

Zkoušel si hru nainstalovat na HDD? Zkoušel si znovu vypálit? Kontroloval si to v ABGX na patch level 3 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zksil vsechny moznosti zvova si to stahnul z jiuneho zdroje proslo to aji testem ABGX ale porad to nemuzu zprovoznit ale zjistil jsem ze kdyz to dam nainstalovat tak to cca u 62% hodi chybu ze nelze cist z disku ale mam to celkem uz na 5 DVD+DL a ani jedno nefunguje a ostani hry jedou budu rad za kazdou radu moc dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zksil vsechny moznosti zvova si to stahnul z jiuneho zdroje proslo to aji testem ABGX ale porad to nemuzu zprovoznit ale zjistil jsem ze kdyz to dam nainstalovat tak to cca u 62% hodi chybu ze nelze cist z disku ale mam to celkem uz na 5 DVD+DL a ani jedno nefunguje a ostani hry jedou budu rad za kazdou radu moc dik.

Jak ti tady píší , tak i s touto chybou by ti to mělo chodit . Ale myslím že je to spíše tím , že už máš opotřebovanou vypalovačku . Zkus to vypálit na jiném PC s kvalitní vypalovačkou a když ti to půjde , tak si budeš muset koupit novou .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Zdravím,

prosím Vás je potřeba vždy manuálně upravovat hru na SS2 pokud chci hrát online? Mám nový Xbox Slim. Člověk co mi prováděl flash tak mi jen řekl abych hru projel přes abgx360, ale o úpravě na SS2 se nezmiňoval. Může to tady prosím někdo trochu osvětlit? Díky moc :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

prosím Vás je potřeba vždy manuálně upravovat hru na SS2 pokud chci hrát online? Mám nový Xbox Slim. Člověk co mi prováděl flash tak mi jen řekl abych hru projel přes abgx360, ale o úpravě na SS2 se nezmiňoval. Může to tady prosím někdo trochu osvětlit? Díky moc :-)

Pokud chceš být naprosto klidný , že jsi udělal vše pro bezpečné hraní na live , tak hry na SSv2 patchuj . Radí to zde více lidí .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Zdravím, chtěl bych se zeptat na jednu věc ohledně LIVE.

Mám flash lt+ 2.0 a poslední dashboard, nikdy jsem nebyl na live - nemám ban. Chtěl bych hrát novou Forzu 4 (origo) přes LIVE. Mám v profilu v xboxu cca 40her, které jsem v minulosti hrál. Mám při vytváření live účtu vytvořit také v xboxu nový profil, abych se vyhnul případnému banu za to, že mám v profilu xboxu vypálené hry, které byly upravené pro starý flash LT1.1(tuším)? Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo neví , co vše MS dokáže jako zpětnou kontrolu z xboxu stáhnout . takže to může být i to , žejsi měl flash,co jsi hrál a podobně i nezávisle na profilu . Musíš jen počítat s tím , že ban můžeš a nemusíš dostat . Čistá může být jen konzole která je jen originál .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo neví , co vše MS dokáže jako zpětnou kontrolu z xboxu stáhnout . takže to může být i to , žejsi měl flash,co jsi hrál a podobně i nezávisle na profilu . Musíš jen počítat s tím , že ban můžeš a nemusíš dostat . Čistá může být jen konzole která je jen originál .

jj, počítám s rizikem banu, jen jsem se nikde nedočetl, má-li na ban vliv také profil, kde jsou data(savy atp.) z pálených her... ale to asi nikdo, až na MS neví :-) Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Zdravim,potřeboval bych poradit,mám hru na vypálení ale imgBurn mi po zadání souboru řekne že je příliš velký abych ho mohl dát na disk(DVD+R DL),přičemž rozdíl je pouze 182 MB a dá mi to na výběr mezi zapsáním celého souboru(overBurn) nebo zapsání do konce disku(zkrácení).Mám vybrat jedno z toho nebo musim koupit nový disk?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejspíše se pokoušíš vypálit XGD3 hru a nemáš iHAS vypalovačku - přečti si téma Návod jak vypálit XGD3 hry:

http://console-forum.net/tema/131171-navod-jak-vypalit-xgd3-hry

Začni odzadu, bude to pro tebe možná jednodušší cesta, jak se dobrat výsledku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdřív si kup externí mechaniku na vypalování XGD3 her a v Xboxu musíš mít flash LT+3.0

Potom mechaniku uprav Burner Maxem a potom až budeš v ImgBurnu vypalovat tak ti to nebude nabízet overburn ani truncate ale prostě se to vypálí!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Čau, zajímalo by mě jestli někdo nevíte o Zaklínači 2 který se dá v pohodě hrát. Stáhnul jsem už několik verzí, ale stále nic. Poslední dopadla takhle a nevím, jestli je to tím, že hoši z abgx prostě neverifikovali českou verzi

post-68357-14687162596357_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu