Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pár rad jak se chránit proti BANu a návod na ABGX360!!


piggy

Recommended Posts

  • Odpovědi 302
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Na 1.6 ti to nepojede .

Jedine kdyz vlozis pred hranim activation disk , ale to tu kdosi psal ze to taky nejde .

Jak odpatchovat iso netusim :)

Kdyztak se priste lip divej co stahujes...

"Odpatchovat" ISO jde. Stačí si do složky stealthfiles zkopírovat tenhle soubor a abgx už si s tím poradí (taky to na tom screenu je - píše, že mu chybí VIDEO file, který je moc velký na stažení z online databáze)

http://filesdl.com/abgx/Video_0E58FB9D.rar

A pokud ne, tak byl použit špatný patch (jako se mi stalo např. u Batmana)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Chtěl bych se zeptat jestli můžu tuhle hru vypálit a normálně jí hrát po X-Live když mám FW 1.6. Díky za odpovědi

:arrow: http://img195.imageshack.us/img195/1905/screennr.jpg :!:

Ja mam presne tento isty problem presne to iste mi vypise abgx program ako tomuto chlaniskovy..Pls pomozte a napiste ci mozem palit a hrat na livku alebo nie..Mam iXtreme1.51..Za kazdu skoru odpoved vsetkym vopred Dakujem(e)..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pořád šíříte ty kraviny...nic proti já hraju online už dlouho i spatchama a nic se neděje už je to skoro půl roku co jsem patchoval...tak tu nešiřte lži :)

Dobrej návod, ale zapoměl si na další skupinu lidí - ta která se bojí BANu a nehraje prez LIVE vubec ,takovejch lidi znam poměrně dost.

ty lidi jsou lamy :) stačí vědět co nedělat a je to v klidu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pořád šíříte ty kraviny...nic proti já hraju online už dlouho i spatchama a nic se neděje už je to skoro půl roku co jsem patchoval...tak tu nešiřte lži :)

ty lidi jsou lamy :) stačí vědět co nedělat a je to v klidu

Ty máš možná štěstí, a tak se ti to machruje, ale já mám kamarády, kteří to taky skusili a doplatili na to....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

hele ja patrim ke skupine 1.

(1. skupina lidí hraje pálené hry jen offline a na XLive hraje pouze originálky.)

A chci se zeptat kdyz hraju na XLIVE pouze originalky tak nemuzu dostat ban za to ze hraju offline paleny???? ....PS: jak by to zjistily kdybych hral palenky offline?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu