Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pár rad jak se chránit proti BANu a návod na ABGX360!!


piggy

Recommended Posts

  • Odpovědi 302
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Achjo...mě snad cákne :-D :-D,vzhledem k rychlosti meho netu skvěle zpstreni dnesniho dne :-D....

Hele a u BF: Bad Company me to psalo přesně tadytu ptákovinu žlutou http://img89.imageshack.us/img89/8061/abgx.jpg .Ale kontrola proběhla uspěšně....nemusim se tedy bát že mě to na 1,6 nepude nebo ze bych dostal Banana...sorry mam box tyden tak se radsi optam ;-)

EDIT: A psalo to jen ten velky odstavec...ostatni uz ne...jen neco o tom 1,4.

Předem dik za odpověď.

Je to NTSC verze (pro USA a Asii). Musíš stáhnout novou PAL nebo Region Free verzi. :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ mě to taky udělalo u BF-BC....

Achjo...mě snad cákne :-D :-D,vzhledem k rychlosti meho netu skvěle zpstreni dnesniho dne :-D....

Hele a u BF: Bad Company me to psalo přesně tadytu ptákovinu žlutou http://img89.imageshack.us/img89/8061/abgx.jpg .Ale kontrola proběhla uspěšně....nemusim se tedy bát že mě to na 1,6 nepude nebo ze bych dostal Banana...sorry mam box tyden tak se radsi optam ;-)

EDIT: A psalo to jen ten velky odstavec...ostatni uz ne...jen neco o tom 1,4.

Předem dik za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rekl bych ze mas starou verzi abgx360 .

Pokud mas fw mensi nez 1.4 pak s tim na live nelez.

S 1.6 by to melo byt ok...

Mě tohle udělalo i s Fifou 10 a NFL 10 takze sem si stah hned tu verzi abgx360 z netu ale problem je stejnej. Je pořád jen verze 1.01 a pokud se někde dá stáhnout jen novější databáze tak nevim kde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem nejak omylem byl prihlasenej na live a zapomel jsem,ze forza jeste nevysla,tak jsem zvedavej co se stane,ale myslim si ze to bude ok.Hral jsem ji uz 17.10 a pritom vychazi az 23,tak se uvidi.

Muzete se podivat tady na forackym zebricku,jako posledni hru tam mam forzu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Caution: This SS contains a value <angle 359> that will cause older versions of iXtreme version 1.4or newer. Alternatively, you may enable the option to adjust angle 359 for compatibility with iXtreme < v1.4

muže mi někdo poradit co to je nejsem zrovna angličtinař :-D a při kontrole to bylo napsane žlutym pismem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caution: This SS contains a value <angle 359> that will cause older versions of iXtreme version 1.4or newer. Alternatively, you may enable the option to adjust angle 359 for compatibility with iXtreme < v1.4

muže mi někdo poradit co to je nejsem zrovna angličtinař :-D a při kontrole to bylo napsane žlutym pismem

Jestli nemáš FW 1.4 tak to neřeš :bash:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

se z toho cevy poser....co to mele ? on je bůh...podle nejnovějšího infa dal MS něco do posledního updatu...vše je detekovatelné...a já neporušil jedinou věc...navíc seš nějakej chytrej...to v tom případě udělal chybu asi každej protože každý den přibývají lidi a lidi...dost pochybuju, že je nedetekovatelnej...a ať sem radši ten tvůj trouba přijde a něčím podkládá....já mám info o tom updatu od člověka z MS takže tak

když ceva řekne s prominutím, že jsi debil tak mu hned věříš? já chci nějakej podklad....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol prý až dostaneš ban ty...jestli ho ty dostaneš a ten tvůj ceva je takovej guru tak si počkám na to, až se ti pak každej vysměje....já neinstaloval hry na hdd ...resp. jsem je před vstup na live smazal.

mimochodem ban dostal opravdu v podstatě každej takže uvidíme..pro mě je stěžejní poměrně závorka.....ten mi řekl, že žádnou wave hru nepatchoval tak uvidíme....

EDIT: když je ceva tak chytrej ...takže když budu mít d vě konzole...na jedné hrát pálenky a nebudu s ní nikdy online a pak budu mít druhou konzoli jen pro online...budou stejné profily můžu dostat ban? ms mi nemůže absolutně nic detekovat takže celkem zajímavá otázka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu