Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pár rad jak se chránit proti BANu a návod na ABGX360!!


piggy

Recommended Posts

Chci se zeptat. Muzu dostat ban i kdyz nemam v mechanice dvd se hrou? Myslim jestli to firmware kontroluje i kdyz neni vlozene dvd. Potrebuju si stahnout z live Media update pro prehravani divx. Mam firmware 1.6

Nikdo to neví podle čeho MS banuje, ale i když DVDčko vyndáš, tak pořád tam to riziko je.

Jestli máš transfer kit, tak http://console-forum.net/showpost.php?p=446427&postcount=3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 302
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nikdo to neví podle čeho MS banuje' date=' ale i když DVDčko vyndáš, tak pořád tam to riziko je.

Jestli máš transfer kit, tak [url']http://console-forum.net/showpost.php?p=446427&postcount=3[/url]

S tim transfer kitem jsem to zkousel, ale bohuzel to nejde. Asi to musim stahnout primo z live.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Klidně to vypal ... už jsem ti posílal odkaz, kde se to řešilo :roll:. Pujdeš s tim na Live?

Je tu někdo kdo se drží tohoto postupu a DOSTAL Ban?

Jelikož nikdo neodepsal, tak jinak. Znáte někoho kdo se toho držel a dostal ban? Kdo si myslí že tento postup dělá nejdéle a nedostal ban?

Tohle ti nezaručí, že ban nedostaneš, před pár mesícema byla vlna, kdy dostalo asi 80% lidi z fora ban ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra co to melu ... Bioshock má wave 6 a ty nemáš patch pro abgx, aby ho to rozpoznalo ... tys mě zmátnul tim špatnym rozbalenim :lol:

// Udělej tohle http://console-forum.net/showthread.php?t=72920&p=817782&viewfull=1#post817782 a abgx bude hlásit celý OK + na xLive taky můžeš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

děkuji ti moc :) a proto dostáváš ode mne o5 THX :-)

Akorát mi to ted hází jen verification failed

beznzvuy.th.jpg

A ještě mám dotaz když budu chtít s nějakou pálenkou hrát multiplayer na xlive tak můžu hrát nebo ne a když to bude chtít patchnout tu hru tak ji mám patchovat nebo ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak, ty hry, co sem postuješ v pořádku být mohou. Nepovedla se pouze verifikace, to znamená, že v DB Abgx nejsou ověřovací soubory pro tuhle konkrétní verzi hry. Proto se dají hrát, ale na Live to může být risk.

Bohužel, pomůže ti pouze stažení nové verze her.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tu někdo kdo se drží tohoto postupu a DOSTAL Ban?

Jelikož nikdo neodepsal, tak jinak. Znáte někoho kdo se toho držel a dostal ban? Kdo si myslí že tento postup dělá nejdéle a nedostal ban?

Sepsal jsem to, držel jsem se toho, BAN jsem dostal. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

mate nekdo zkusenosti s ABGX360 gui na maca?

Kdyz chci zkontrolovat vypalene CD a dam "burned dvd" napise mi to ve zkratce ze vstupy jsou soubory a vybrat "files(s)" jako vstup a vlozit jmeno zarizeni... Linux example: /dev/cdrom < dam file(s) a dvdrom ale nechce me to pustit vybrat zadne soubory z dvd.

kdyz jsem zkousel moznost "directory" vybral jsem cele dvd a dal "launch" napsalo mi to tuhle hlasku:

Failed to find any files in "/Volumes/DVD_ROM"!

Diky za odpoved :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu