Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pár rad jak se chránit proti BANu a návod na ABGX360!!


piggy

Recommended Posts

  • Odpovědi 302
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ale jednu technickou. Nikdy nekontroluj patchnutou hru se zapnutým Autofixem. Jak je vidět z logu, už se začala opravovat (PFI je opravené, VP ne, nemáš na to soubory). Nejdřív si zkontroluj hru, pak ji opatchuj a pak ji už nekontroluj.

Pokud máš ještě původní soubory (obvykle rary, které stahuješ), rozbal hru znovu a tentokrát bez téhle chyby. Pro jistotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim možná se to tu už řešilo ale nechtěl sem všechno projíždět a take moc nerozumim věcem typu wawe 6 atd:-D. Takže chtěl bych si flashnout xbox ale přitom hrát po live jelikož ho mam zaplacenej na rok , a k tomu ma asi deset origo her, mějte take bych si chtěl někdy zahrát nějaké hry před vydáním a nedostat ban, co pro to musím udělat :) kdyžtak předem dík za odpověd

jo a ješrě co když se mi něco stane s xboxem jde to nějak vrátit abych to mohl kdyžtak reklamovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A modré z nebe by jsi nechtěl? Hraní na Live s flashem a pálenkami bude vždy mít nějakou míru rizika, s tím nic neuděláš. Pokud ještě budeš hrát hry před datem vydání, riziko bude ještě vyšší. Jestli ban opravdu nechceš dostat, kašli na flash a hraj na Live pouze s originály. pro pirajdy a hraní před datem vydání si pořiď třeba druhý Xbox s flashem.

Co přesně by se mělo s Xboxem stát? Pokud bude mít ban, tak to v servisu poznají docela spolehlivě, stačí ho jen připojit. Pak záruka samozřejmě padá. Flash se pozná, jen když si zkontrolují mechaniku. Jestli to udělají, nebo ne, je tak trochu gambit. Pokud máš novou mechaniku, tak flash na originál ani vrátit nejde, u starších to tuším jde. Ale i tak bych bych moc nesázel na to, že to nepoznají, když budou moc chtít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ban bys neměl dostat pokud budeš hrát offline, tim že si založíš dva profily to moc nevytrhneš. Nikdo ti to ale nezaručí ... někdo říká, že se to po připojení stejně hodí na live, někdo že ne a jak je to doopravdy asi těžko zjistíme ...

Jinak ještě k tomu chipu, něco jsem o tom četl, ale nedokážu si představit, že by ti to v ČR někdo udělal http://console-forum.net/showthread.php?t=72612

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám takový problém, mám iso soubor a chci vytvorit .dvd soubor, jenze ten se mi nedari pres abgx360 udelat ani za nic. Normalne se mi napise ze vsechno succesful a kdyz se podivam do puvodni slozky s imagem, tak tam nic neni, a nic neni ani ve slozce kterou abgx360 vytvoril pro ukladani imagu. Prosím o radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo ti přesně neví podle čeho MS banuje. Tim, že budeš hrát originálky s flashem akorát snížíš riziko. V tuhle chvíli bys ban dostat neměl, pokud budeš mít iX LT 1.1 a budeš hrát po live jen originálky. Jak to bude dál ti nikdo nepoví - nikdo neví jak daleko MS je ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při minulé ban vlně bylo jedno, jestli jsi měl originál, nebo ne, stačila pouhá přítomnost flashe. Jak to bude tentokrát nikdo zatím neví. Njerozumnější se jeví jako sledovat dění, v okamžiku, kdy se spustí ban vlna se odpojit, dál sledovat dění a zařídit se podle toho. Pokud opět FW zklame, tak už radši nelézt na Live nikdy, ban nejspíš už bude čekat. Pokud se bude jednat o vinu uživatelů, kteří si nedávají pozor, co do Xboxu cpou, jsou šance značně vyšší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu