Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pár rad jak se chránit proti BANu a návod na ABGX360!!


piggy

Recommended Posts

  • Odpovědi 302
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ještě my pls poraďte jak uložit to nastavení ??

Edit: vyřešeno ale při kontrolování battle fieldu my vyskočilo toto: http://lh6.ggpht.com/_gDltsyU-6CM/TAgJRwZqzAI/AAAAAAAABgU/cs9z1aNkvxQ/s576/Z%C3%A1znam%20cel%C3%A9%20obrazovky%203.6.2010%20215737.jpg (spodní část předtím bylo všechno zelené ...) a u další hry game data was warified but stealth wasn´t (ale ja na Live nepolezu ... slyšel jsem že mě to ale nespustí ani single když je něco s stealthem...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nahoře v menu File -> Save Settings, přepiš třeba ten původní Default.

Edit: vyřešeno ale při kontrolování battle fieldu my vyskočilo toto: ... (spodní část předtím bylo všechno zelené ...) a u další hry game data was warified but stealth wasn´t (ale ja na Live nepolezu ... slyšel jsem že mě to ale nespustí ani single když je něco s stealthem...)

Video Partition není zkontrolovaná, protože hra je nejspíš Wave 6 a tvůj Abgx ho nezvládá, nemáš neoficiální patch. Zbytek je opravený úspěšně, při druhé kontrole by sis toho všiml také.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Video Partition není zkontrolovaná, protože hra je nejspíš Wave 6 a tvůj Abgx ho nezvládá, nemáš neoficiální patch. Zbytek je opravený úspěšně, při druhé kontrole by sis toho všiml také.

Stahoval jsem tady z C-F od alexe ... takže to nemůžu vypálit že ne ?? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo, hra jako taková je v pořádku, jen tvůj Abgx to ještě neví. Patchni si ho, link se tu někde válí a uvidíš.

Ale ISO je dobré, bez chyby. Jestli to spustí tvůj flash je samozřejmě věc jiná, jaký máš? Pokud nějaký starší, bude nutné ISO opatchovat na nižší Wave. A návodů na to je tu také dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo, hra jako taková je v pořádku, jen tvůj Abgx to ještě neví. Patchni si ho, link se tu někde válí a uvidíš.

Ale ISO je dobré, bez chyby. Jestli to spustí tvůj flash je samozřejmě věc jiná, jaký máš? Pokud nějaký starší, bude nutné ISO opatchovat na nižší Wave. A návodů na to je tu také dost.

lt 1.1 ,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Nezlob se, ale já souhlasit nemůžu. To, co je zde postnuto je typická opatchovaná hra. Wave 6, kterou nepozná originální Abgx vypadá jinak.

A mimochodem, ten link, co jsi mu postnul je k ničemu, 1.0.2 Wave 6 určitě neumí. Pokud chceš, aby Abgx zobrazil i W6 správně, použij program z tohoto odkazu: http://console-forum.net/showthread.php?t=72920&p=817782&viewfull=1#post817782

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Prosím o radu, vždy hry převádím na wave 3. Rovnou v ABGX nebo přes wavepatcher i když hry měly wave 6, např. crackdown 2, a zatím jsem neměl problémy. ted jsem si stáhnul mass effect 2 projel jsem ho wavepatcherem a v abgx mi to háže http://2i.cz/aefdb69c4f . takhle hra asi nepoběží? v čem je chyba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty červený hlášky jsou normální ... je to způsobený samotným patchem, který pozmění CRC PFI a VIDEA ... problém je v tom, že máš spuštěný autofix, takže abgx ti to zase z části fixnul zpět ... doporučuju patchnout nepatchnutou verzi a pak už nekontrolovat nebo aspon před kontrolou vypnout autofix.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč nejdřív patchuješ a pak kontroluješ? Abgx se ti snaží opravit "poškozené" ISO. Tohle bych už opravdu nevypaloval, smaž to, a rozbal soubory znovu (předpokládám, že je pořád máš). Pak to udělej, jak máš, tedy nejdříve kontrola, pak patchování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se v tom moc nevyznám ale sem zvyklej to patchovat v abgx Video/PFI podle návodu jak sem tady někde našel. A takhle sem to do abgx dával jen bez Video/PFI i po tom co jsem to patchnul přes xboxwavepatcher, abych věděl že je to dobře protože když na mě ty "kecy" v abgx svítí zeleně, tak tušim že hra půjde a zatím vždycky šla. dnes to bylo poprvé, že to svítí červeně. takže abych si to ujasnil, stačí když hru jen patchnu v xboxwavepatcheru a poběží to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
Pokud jí nebudeš hrát online a před datem vydání' date=' nemusíš se banu bát. Nevim co je se serverem, snad to nebude nic vážnýho.[/quote']

Pro domenu abgx360.net neexistuji DNS zaznamy. Bud nejaky docasny problem na DNS, coz mi prijde nepravdepodobny nebo nekdo domenu odstavil :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu