Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pár rad jak se chránit proti BANu a návod na ABGX360!!


piggy

Recommended Posts

Zoombik: to vypadá spíš na neopatchovaný Abgx, ten neumí zjistit 5 6 vlnu. Stačí naistalovat neoficiální patch a mělo by to jít:

http://console-forum.net/tema/72920-abgx360-v1-0-2-released

Druhý příspěvek.

Geremy: v minulé vlně se dával ban za pouhou přítomnost flashe. V letošní to podle některých informací má být stejné, tzn. výměna HDD nepomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 302
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Pokud se nepřipojíš na Live a máš nový FW, který čte všechny Wave, tak to celkem řešit nemusíš. Ale je pravda, že Abgx odhalí třeba poškozenou hru, což bys jinak nezjistil. Taková hra pak samozřejmě nepůjde. Kontrola je celkem rychlá, těch pět minut je IMO dobré obětovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zoombik: to vypadá spíš na neopatchovaný Abgx, ten neumí zjistit 5 6 vlnu. Stačí naistalovat neoficiální patch a mělo by to jít:

http://console-forum.net/tema/72920-abgx360-v1-0-2-released

Nanaki, bylo to přesně, jak jsi říkal... Měl jsem sice staženej ABGX 1.0.2. ze stránek vývojářů, ale potřeboval jsem k tomu modifikaci z tvého odkazu. Teď už to napsalo "wave 6 a passed".

Pročetl jsem si obě fóra a konečně jsem pochopil, jak vše funguje a jak hry bezpečně kontrolovat. Doufám, že nebudu mít smůlu a nedostanu ban...

Takže dík moc!

Ještě bych měl dotaz...

ABGX mi vyhodil, že "stealth check passed," takže OK, ale pak se snažil ověřit samotná data a vyhodil toto:

"There is no verified rip on Xex CRC F21A4B67 in the online database

Failed to find a verified ini file for this Xex

Verification failed"

Pochopil jsem, že to v databázi nemá asi nějakej file k porovnání přímo pro tenhle iso, takže to znamená, že s tím je něco v nepořádku?

Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jsem to ale dobře pochopil, tak nesmíme pouze updatovat na novou verzi dashe, která by měla vyjít 4.11.2010. Pokud zůstanu na verzi 9199, tak by mělo být vše OK ne? Problém je akorát ten, že si člověk musí vybrat, zda online hraní vypálenejch her nebo kinect... :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, má to jeden háček. Pokud chceš na Live, MUSÍŠ mít nejnovější dostupný Dash, bez toho tě to tam nepustí. Respektive, při přihlášení se ti nabídne možnost updatu, když odmítneš, dál se nedostaneš.

Takže ve skutečnosti je dilema jiné. Hrát na Live bez flashe a s originály, nebo hrát pálenky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja kazdopadne neinstnu ani update co vyzaduje alan wake sem docela posranej.. ;)

Update dashboardu myslis? Z toho AW si neupdatol dash, tak hru ani nehras, alebo? Dash si vies updatnut aj cez USB http://www.xbox.com/en-US/Support/UpdateSteps ziadny problem. Nemusis sa kvoli tomu pripajat na XLive.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne takle sem to nemyslel :) na waka sem updatnul to je "starsi" hra cize trochu starsi update (coz nenamena ze sme ten ban uz vsichni nekoupili, M$ nas muze mit na black listu a nasoli to vsem najednou jak ma ve zvyku..a konzole co jsou ted off a updatujou se off muzou dodatce po pripojeni poslat info ikdyz uz budou mit novejsi flash to sem myslel tim offline banem..jsou to jen spekulace, jiste to vedej jen u mrkvosu).

ted proste nepolezu mesic na live ani nebudu updatovat z novejch her, treba budu mit stesti a vyhnu se banu novym fw.. ta vlna visi ve vzduchu to rikam ja ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jsi nebyl připojen k Live, nikdo tě na blacklistu mít nemůže. To, co tu říkáš je pouze zmatená a zamotaná verze toho, co se všeobecně ví. Pokud jsi na Live nebyl a připojíš se až po vlně, ban mít nebudeš tenhle rok, ale ten příští. Nový FW tomu už nepomůže. Pokud hodláš Live používat dlouhodobě, neflashuj a používej originály.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to neni pravda...na blacklistu muzu byt uz treba mesic. a to co rikate novackum "pokud jsi nebyl na live nedostanes" je blabol protoze -muzou banovat novejsim dashem, to proste nikdo nemuze vedet jiste. je to jak rikat ze LT je bezpecny.

Jak se dostaneš na blacklist, když jsi nikdy nebyl připojený? Co bude v do budoucna nevím, nevíš to ani ty, ale do téhle doby jsi se pro získání banu musel připojit. A vždy platilo, že pokud jsi měl nepřipojenou konzoli, ban jsi mohl dostat až v následující vlně. Samotným dashem se nikdy nebanovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu