Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Virtua Tennis 3


Brento

Recommended Posts

  • Odpovědi 63
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hra je skvela... jedna z najlepsich v tomto mesiaci... ale nejak nemam na nu cas pri hrani TDU :-)
Ja kvuli ni nemam cas na TDU :D . Pro me je to takovy PSP next-gen, spolu s TDU. Perfektni vyladenost, grafika, hratelnost, prezentace, licence - báájo!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já tedka mám rating 83 a začíná to bejt docela těžký .. hlavně je to zdlouhavý na ty 4 hry,ale jinak je to super hra vřele doporučuju
Ty urcite budes vedet, k cemu je dobra Tennis Academi...

asi na zlepšení skillu... to jsem ještě moc neřešil ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo VT 3 je uplne super :) sice taky na to ted moc nemam cas kvuli TDU :D ale v rating mam neco mezi 70-80 a ted uz si konecen davam i ty turnaje co jsou od myslim ze 104. mista :) poprve jak sem tenhle turnaj hral tak sem uhral 3 micky behem 4 gamu :D:D ale pak jsem sel skillit do tennis academy a ted uz si davam i tenhle turnaj :) ovsem grand slam to si asi ani neskrtnu :D v tennis academy uz mam zpristupnene i ty posledni discipliny myslim ze expert a to uz si fakt nedavam tam jsou strasne silenosti :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to si musím určitě stahnout. Virtua tennis mě na PS2 uplně okouzlil,perfektní hra. Na PSP jsem měl šílenou radost že se jim to povedlo skvěle předělat a bylo to prakticky jako ta PS2 verze a ted Virtua tennis 3...no vypadá to skvěle.

Jsou tam nějaké zásadní změny nebo novinky? a je tam pořád ještě Nicolka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem poskočil už na 14. místo v ranku, stačí vyhrát jeden zápas v grandslamu a posunete se o dost míst... Ale tedka to docela záleží na štěstí, koho dostanu v losu, třeba jeden gradslam jsem vyhrál, protože jsem na tvrdém povrchu chytnul Nadala a Ferrera, ty jsem porazil, ale dostat je na antuce tak končím... A poslední grandslam jsem hrál finále s Haasem, taky na tvrdém povrchu a ten mě úplně rozsekal, 0-4... ještě budu muset asi potrénovat no... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze sem 3 ale to vas asi moc nezajímá.... podte se bavit o hře samotné! Její chyby : Blake je běloch a to je chyba jako prase ..... kdyz da protihráč podání z kterého je eso nemáte sanci ho vybrat vůbe žádnou... tak to jsou ty největší chyby jeste jedna věc muj hrác je asi moc velkej fajnovka ale pod kazdym druhym měsíci je zraněnej a to hodně spí a jezdí na dovolenou....... je tam pár much ale je to výrazně lepší ne 1...PS: holky vypadájí strašně :-) :D :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze sem 3 ale to vas asi moc nezajímá.... podte se bavit o hře samotné! Její chyby : Blake je běloch a to je chyba jako prase ..... kdyz da protihráč podání z kterého je eso nemáte sanci ho vybrat vůbe žádnou... tak to jsou ty největší chyby jeste jedna věc muj hrác je asi moc velkej fajnovka ale pod kazdym druhym měsíci je zraněnej a to hodně spí a jezdí na dovolenou....... je tam pár much ale je to výrazně lepší ne 1...PS: holky vypadájí strašně :-) :D :P

hehe, pobavil jsi me a to myslim v dobrem:)

jinak ja vyuzivam hrace Blake jako partaka do 4hry a tam si je podobnej, docela cernej - tak jak je blake cernej, tak nevim.

a kdyz me da nekdo eso, tak je logicky ze si ani neskrtnu, to same ocekavam od meho esa:)

...a zraneni + odpocinek, to k tomu patri ne? nebo myslis ze ty kluci jedou v realu 365 dni stejnou frekvenci?

ad holky souhlasim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu