Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Virtua Tennis 3


Brento

Recommended Posts

  • Odpovědi 63
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hrajete nekdo Virtua Tennis 3 na necem jinem jak PSP? Myslim tim jako Xbox 360, PS3, PC aj. Zajima me jestli to je stejny? :shock:
ja sem videl in-game vidou z PS3 a xbox 360 a hratelnost je asi stejna ale ta grafika to je jak nebe a dudy :) fakt libova grafika :) to PSP je ve VT3 oproti next-gen 100 let za opicema :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky by mě zajímalo proč tam není infrastructure.. docela by se to hodilo... Všude ve sportovních je a tady zrovna není..
Protoze to sralo Microsoft! Ten to ma zaplaceny, domluveny, pojisteny...proste ma spoustu prachu, tak je vrazi do xboxu, at si ho alespon nekdo kupuje :lol:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Dokaze to niekto rychlejsie ako ja? :)

f_29134378_2b4bb714275cf051e439abd47e13a2ec.jpg

Poslednou doboru som to zacal opat hrat.... Z 286 miesta som sa behom 2 dni dostal na solidne 84 miesto... Treningy uz zacinaju byt tahsie ale da sa to... No VT3 je skvela hra avsak sa neda hrat vkuse... tak max. 2 hodinky denne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokaze to niekto rychlejsie ako ja? :)

f_29134378_2b4bb714275cf051e439abd47e13a2ec.jpg

Poslednou doboru som to zacal opat hrat.... Z 286 miesta som sa behom 2 dni dostal na solidne 84 miesto... Treningy uz zacinaju byt tahsie ale da sa to... No VT3 je skvela hra avsak sa neda hrat vkuse... tak max. 2 hodinky denne ;)

Jednou sem se s Vaidisovou sral 20 minut :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Mně se stala jedna věc. Hrála jsem Grand slam a nějak jsem se pak rozmyslela a ze hry jsem vyskočila. Ihned jsem klesla na 12. místo, i když jsem před tím byla druhá. Ale teď když ten Grand slam vyhraju, tak na žebříčku klesám. Naposledy jsem byla 9. a po vyhraném zápase jsem byla zase až 12. A tak je to pořád dokola. To je nějaká hloupost ne? A jinak Nikola tam je, ale nic moc.:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se stala jedna věc. Hrála jsem Grand slam a nějak jsem se pak rozmyslela a ze hry jsem vyskočila. Ihned jsem klesla na 12. místo, i když jsem před tím byla druhá. Ale teď když ten Grand slam vyhraju, tak na žebříčku klesám. Naposledy jsem byla 9. a po vyhraném zápase jsem byla zase až 12. A tak je to pořád dokola. To je nějaká hloupost ne? A jinak Nikola tam je, ale nic moc.:roll:

hele hele hele....ty seš baba? :) teda slečna sem myslel...sorry za OT ale ještě sem zatim na žádnou holku s PSP nenarazil:)

jinak k tématu... VT3 je bomba,pařim furt,taková řekle bych ""odpočinkovější" hra...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jsem holka. No ale já jsem mluvila jenom o Grand slamech. Nevím proč, když ho vyhraju, tak klesnu namísto abych postoupila. Přitom hráč není nemocnej a je v pohodě. Já mám vyhraný všechny turnaje a zápasy (myslím tím všechny ranky), ale stejně jsem jenom pořád druhá. To by mě teda zajímalo, kdy budu na prvním místě, ale doufám, že to nebude až v důchodu.:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu