Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

SoftMOD pre FW 4.0


mootoo

Recommended Posts

Softmod pre wii s originalnym FW4.0

Co budete potrebovat:

SD kartu

Wii s FW 4.0 oficialnym bez predosleho hackovania

Pripojenie cez wifi

Stiahnite pripozeny balik WiiFw4.0softmod.rar(najdete v prilohe)

Zalohujte SD kartu a preformatujte ju nesmie na nej nic byt!!!

Prekopirujte tento balik na SD kartu.

Chodte do Data Management potom zvolte Channels a nasledne SD.

Zvolte "Yes" pre spustenie boot.dol

Spusti sa LoadMii.

Stlacte "A" na WiiMote.

Chodte na DowngraderIOS35.dol a spustite ho stlacenim "A" na WiiMote.

Zvolte downgrade IOS35 a nechajte prebehnut proces, potom zvolte exit (ignorujte patchmii a dvdx)

Teraz ste nazad v LoadMii.

Chodte na Wad Manager 1.4 a spustite ho stlacenim "A" na WiiMote.

Zvolte standardtne nastavenie (nemente IOS)

Nainstalujte IOS35.wad.

Opustite Wad Manager 1.4 stlacenim "HOME" na WiiMote.

Ste spat v LoadMii.

Spustite Wad Manager 1.4 znovu, Nastavte IOS35.

Nainstalujte CIOSv7.wad.

Stlacte "Home" pre ukoncenie Wad Managera.

Znova spustite Wad Manager.

Nastavte IOS249.

Nainstalujte IOS36.wad, BUL3g.wad a HBC.wad

Restartnite Wii a zistite ze Backuplauncher a Homebrew Channel su nainstalovane a funkcne :).

Teraz uz len nainstalovat cIOS rev 13 a USB loader.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

"ruzne errory v ruznych mistech" :-D Me to zatim fungovali vsude, ale nemuzu rict, ze jsem to delal na 20Wiickach :-D to bych kecal :-D

Edit: Nekdy na tyhle errory funguje, kdyz nejdriv zapnes to nastaveni tech channelu bez SD karty a pak ji tam vlozis, me to jednou pomohlo, pri nejakym tomhle erroru ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"ruzne errory v ruznych mistech" :-D Me to zatim fungovali vsude, ale nemuzu rict, ze jsem to delal na 20Wiickach :-D to bych kecal :-D

Edit: Nekdy na tyhle errory funguje, kdyz nejdriv zapnes to nastaveni tech channelu bez SD karty a pak ji tam vlozis, me to jednou pomohlo, pri nejakym tomhle erroru ;-)

Nejoriginalnejsi byl error s pripojenym nunchakem :wohow:

vzdycky neco prekvapi :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Zdravím. Mám nové Wii FW4.0E, a při úpravě podle tohoto návodu se mi Wii kousne v kroku: Spustite Wad Manager 1.4 znovu, Nastavte IOS35. Nainstalujte CIOSv7.wad. Podle návodu nastavím IOS35, zmáčknu A na ovladači a Wiičko se zakousne a dál se nic neděje. Abych mohl znovu pustit Wii tak musím vytáhnout napájecí kabel. Podle popisu ve Wad Manageru bych tam měl mít asi IOS249, jestli jsem to dobře přeložil :roll: Snad nedělám nějakou blbost, ale do tohoto bodu všechno jede jak má. Nevíte někdo jak to ošéfovat, abych se dostal do dalšího kroku? Za pomoc předem díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Mám nové Wii FW4.0E, a při úpravě podle tohoto návodu se mi Wii kousne v kroku: Spustite Wad Manager 1.4 znovu, Nastavte IOS35. Nainstalujte CIOSv7.wad. Podle návodu nastavím IOS35, zmáčknu A na ovladači a Wiičko se zakousne a dál se nic neděje. Abych mohl znovu pustit Wii tak musím vytáhnout napájecí kabel. Podle popisu ve Wad Manageru bych tam měl mít asi IOS249, jestli jsem to dobře přeložil :roll: Snad nedělám nějakou blbost, ale do tohoto bodu všechno jede jak má. Nevíte někdo jak to ošéfovat, abych se dostal do dalšího kroku? Za pomoc předem díky.

podle toho navodu ti to nepujde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Uvažuju o koupi Wiička, ale vůbec se v tom nevyznám, hlavně co se týče tohoto softwarového hacknutí. Chci se tedy prosím zeptat, jestli je potřeba mít nějakou určitou verzi konzole (kde jsem se někde dočetl) a jestli jsou hacknutelná i černá Wiička... Pokud ano, rád bych také věděl, jaký má důvod mít internetové připojení přes wifi, jak je uvedeno v návodu. Jinak je snad všechno jasné, formátovat sd kartu, řídit se názvy v menu při instalaci Softmodu na konzoly. Předem všem rádcům děkuji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo hexer je asi dobrej, netvrdim ze ne, wiiblog taky neni spatnej a pomerne srozumitelnej, i kdyz nasel sem tam nepresnosti, sou aj jine navody dejme tomu ve slovencine bigM, trosku to posr..tim ze to dal na video, tezko rict kterej je srozumitelnejsi.je treba dycky najit nejakou schudnou cestu. neco mezi vsema.pouzit svuj rozum napriklad a vybrat si co clovek prave potrebuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu