Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

podelavka s xboxem


joXerus

Otázka

dovezu to domu, nemam jeste vga kabel, tak ze to aspon zkusim zapojit, chvilku to blika cervene a pak se tam ustalil RRoD po par sec, rikam si no tak to je fajn

ja jak pero jeste pisu tomu typkovi jestil nemel problemy s prehrivanim/e74/RRoD a on ze ne, ze vse je cajk a jeste v hospode se me udivene ptal jestli se xboxy prehrivaji

no xbox je vyroben 2006/08, tak jsem si rekl mohl bych jeste zkusit zaruku, sundam face plate a tam jen zbytky lepidla po plombe :angry:

tak a co ted? mate nekdo zkusenosti jestli se to da pres aukro nejak poresit, ze mi prodal nefunkcni kus?

nebo proste mam smulu a max muzu zkusit nechat opravit ten RRoD?

Da se nejak posefovat ta plomba? to ma asi seriovy cislo jak ten konkretni xbox co? :P

diky, jsem zoufalej :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

22 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tak co se týká plomby je to to nejmenší, nemá seriové číslo, stačí sehnat správnej typ. Asi těžko přes aukro budeš tlačit na toho týpka, pokud to prodal RRoD a neupozornil na něj měl by ti vrátit prachy což je hodně velké scífko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak na novej nejsou prachy, odzkouset nebylo jak, byl jsem rad aspon za tu osobku :oops:

typek mel na aukru same kladne reference, tak jsem doufal ze by to mohlo vyjit . . .

tak jsem mu volal, zavalil do nej ze ta konzole nejede, on ze to neni mozne, ze na ni dlouho nikdo nehral, tak ja ze vcera nesla, dnes nesla, vyhodila RRoD presne jak jsem se ptal v mailu a on to v mailu poprel

rikal ze je prvni majitel, tak jsem mu jeste rekl ze jsem chtel resit reklamaci, sundal jsem faceplate, a zarucni plomba tam neni, cela krabice je dodrbana od neodbornyho otevirani mimo servis a on ze bychom to teda mohli vymenit zpatky :)

doufam teda ze to vyjde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
kolik ti tech diod sviti ?

jinak : http://console-forum.net/showthread.php?t=42911

to jsem uz cetl :)

bez kabelu to zapnu a je tam

/\

\/ jakoze chybi kabel k tv

pak tam naskoci

/\

\

a pak to preblikne na

/

\/

s kabelem to zapnu, chvilku nic

pak tam naskoci

/\

\

a pak to preblikne na

/

\/

---------------

hmm jak to tak zapinam a vypinam tak ted jednou cekam az nabehne rrod a nic nic a najednou se to tam 2x protocilo zelene :)

takze nejaky naznak by tam byl, akorat by me zajimalo jak dlouho to vydrzi pri hre kdyz uz to nabehne :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Prodal ti zboží, které neodpovídalo popisu ... teď se modli aby si to koupil za cenu nad 5000, protože pokud ano tak důrazně doporučuji:

Pohrozit mailem na podání trestního oznámení.

Pokud nevyměkne, podat trestní oznámení, kopie poslat na Aukro.cz, oni ti vrátí prachy, a s ním už si poradí... Menuje se to nějak ochrana zákazníka ta jejich služba... kamarád už jí musel jednou použít...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
dovezu to domu, nemam jeste vga kabel, tak ze to aspon zkusim zapojit, chvilku to blika cervene a pak se tam ustalil RRoD po par sec, rikam si no tak to je fajn

ja jak pero jeste pisu tomu typkovi jestil nemel problemy s prehrivanim/e74/RRoD a on ze ne, ze vse je cajk a jeste v hospode se me udivene ptal jestli se xboxy prehrivaji

no xbox je vyroben 2006/08, tak jsem si rekl mohl bych jeste zkusit zaruku, sundam face plate a tam jen zbytky lepidla po plombe :angry:

tak a co ted? mate nekdo zkusenosti jestli se to da pres aukro nejak poresit, ze mi prodal nefunkcni kus?

nebo proste mam smulu a max muzu zkusit nechat opravit ten RRoD?

Da se nejak posefovat ta plomba? to ma asi seriovy cislo jak ten konkretni xbox co? :P

diky, jsem zoufalej :(

To je důvod proč chci jedině osobní předání s odzkoušením, i když na aukru bych to stejně jako ty risknul s jeho kladnýma komentářema určite... Normálně za ním dojeď a vyřiď to postaru :):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu