Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Custom Firmware - 5.50 Gen-A/B


Zinglbee

Recommended Posts

  • Odpovědi 241
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Proč nedoporučuješ? já to chci hlavně kvůli motostormu, novému nfs, dirtu atd...

No, tak na to zase zapomen, protoze motorstorm, nove nfs i dirt vyzaduje 5.55 .. takze ti 5.50 bude k nicemu a nijak si neprilepsis. Nedoporucuju protoze je tam nekolik bugu - napriklad nefunguje no umd mod sony np 9660.. Proste to neni tak vychytane a dodelane, jako m33, ktere je opravdu STABILNI. Dosti lidem uz GEN delal problemy.. A hlavne - neprinasi prakticky nic noveho, oproti 5.00 M33-6.. tak proc riskovat nejake problemy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak na to zase zapomen, protoze motorstorm, nove nfs i dirt vyzaduje 5.55 .. takze ti 5.50 bude k nicemu a nijak si neprilepsis. Nedoporucuju protoze je tam nekolik bugu - napriklad nefunguje no umd mod sony np 9660.. Proste to neni tak vychytane a dodelane, jako m33, ktere je opravdu STABILNI. Dosti lidem uz GEN delal problemy.. A hlavne - neprinasi prakticky nic noveho, oproti 5.00 M33-6.. tak proc riskovat nejake problemy?

tak to s tebou teda nesouhlasim mě no umd mod sony 9660 funguje...kdo ti říkal že ne? zkoušel si sám ten GEN? ... jako já teda nevim ale M33 se nějak nechce do novejch fw a za chvíli bude GEN 6.00 kterej bude potřebnej pro dost nových her a ten kdo chce nový hry hrát si tam dá GEN a ten kdo chce koukat na to kdo hraje nový hry tam bude mít M33 ... jaké problémy zkoušel si ho? kdyby to bylo 5.50 M33 a bylo to úplně stejný jako GEN a nevěděl bys o tom tak si to tam dáš a budeš si to vychvalovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minimalne na GEN-A, bez update, to nejelo. Psalo to tu dost lidi.. Nemam zajem to tu ted prohledavat.,. Ale ty posty bych nasel. Jako reseni tam lidi radili (necekane) zmenit driver na M33 no umd.. a pak to (pry) jelo.. Takze to asi nesmysl nebude..

navic uz jsem se setkal nekolikrat s tim, ze se PSP pri update na 5.50 GEN seknulo u 90% a byl to brick.. Takze to proste neslo nainstalovat.

Samozrejme, az bude 6.00, tak prestoupim na GEN, protoze si budu chtit zahrat nove hry.. Ale 5.50 je k nicemu, protoze VSECHNY hry, co jedou na 5.50 GEN, jedou i na 5.00 M33.. tak proc updatovat?

Problemy jsem uz psal - znovu se opakovat (jako ty) nehodlam. Kdyby M33 mel problemy, tak to dax vzapeti fixne.. Proto je to 5.00 M33-6 ..

Nehodlam se s tebou hadat, pouzivej si co chces. Ja mam DAXe za schopnejsiho programatora, nez hochy z GENu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minimalne na GEN-A, bez update, to nejelo. Psalo to tu dost lidi.. Nemam zajem to tu ted prohledavat.,. Ale ty posty bych nasel. Jako reseni tam lidi radili (necekane) zmenit driver na M33 no umd.. a pak to (pry) jelo.. Takze to asi nesmysl nebude..

navic uz jsem se setkal nekolikrat s tim, ze se PSP pri update na 5.50 GEN seknulo u 90% a byl to brick.. Takze to proste neslo nainstalovat.

Samozrejme, az bude 6.00, tak prestoupim na GEN, protoze si budu chtit zahrat nove hry.. Ale 5.50 je k nicemu, protoze VSECHNY hry, co jedou na 5.50 GEN, jedou i na 5.00 M33.. tak proc updatovat?

Problemy jsem uz psal - znovu se opakovat (jako ty) nehodlam. Kdyby M33 mel problemy, tak to dax vzapeti fixne.. Proto je to 5.00 M33-6 ..

Nehodlam se s tebou hadat, pouzivej si co chces. Ja mam DAXe za schopnejsiho programatora, nez hochy z GENu.

jo a ze stejného důvodu je taky 5.50 GEN B nemyslíš? že se to sekne se muže stát i u m33 a nemusí to být chyba programátorů ale uživatelů

jinak já taky na GEN přejít nechtěl ptz sem si myslel to samý :) ale donutila mě k tomu jediná věc a to že sem si s m33 nemohl zahrát po netu a nemohl se dostat na PSN store

doposud sem na GENu neobjevil žádnou chybu, tak nevim...stejně GEN funguje na principu DAXe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale ked bude 6.00 od genu tak to aj tak budes muset updatovat cez 5.50 gen, takze to mas jedno ci si ho das teraz alebo neskor

A proc jako? Budu updatovat z 5.00 M33-6 ...

MIRKOOOO a důvod ? Update bude na 99,9999% znovu vyžadovat min, CFW 3.52 M33...

Presne tak.

No nevím, jestli VŠECHNY hry jedou i na 5.00-6M33.Mám takový pocit, že Madden NFL 10 jede právě jen na 5.50 a výš, ale je fakt, že se můžu mýlit.

Mas pravdu, s tim Maddenem jsi se trefil.. Ale rekni mi, kdo hraje Madden? 1% CR hracu? :D Jeste neco - nejlepe zajimavejsiho - co jede na GENu a na M33 ne?

jo a ze stejného důvodu je taky 5.50 GEN B nemyslíš? že se to sekne se muže stát i u m33 a nemusí to být chyba programátorů ale uživatelů

jinak já taky na GEN přejít nechtěl ptz sem si myslel to samý :) ale donutila mě k tomu jediná věc a to že sem si s m33 nemohl zahrát po netu a nemohl se dostat na PSN store

doposud sem na GENu neobjevil žádnou chybu, tak nevim...stejně GEN funguje na principu DAXe

Paneboze.. Ty jsi vazne Pepek. Ze se to sekne, je chyba uzivatelu? Povidej jaka? Vse je spravne nakopirovane (jinak by se to ani nespustilo) a stazene (je tam hash kontrola, takze by se to taky nespustilo) a stejne se to posere.. Chyba 0x7FFFFFFF,... z hlavy nevim. Ale topic tu o tom tez byl.

PSN store nepouzivam a vetsina hracu tez ne. Hrani na netu je jedina vyhoda GENu, oproti M33.. Vsadim se, ze vetsina uzivatelu ani nema cas hrat online nebo ani nevi, jak internet nakonfigurovat, takze je jim to k nicemu..

Presne tak, GEN funguje na principu DAXe.. Jenze na principu, starem od CFW 3.40 OE-A. A nezlob se, ja radeji original (M33), nez nejakou jeji kopii (GEN) :)

Jiste, ze u 6.00 nebudu mit na vyber a pokud bude jen GEN, tak prejdu, ale pokud by byl soucasne M33, jdu na M33.. GEN pouze vykrada, ani neni schopen si udelat CFW vlastni (proc jinak by kradl zdrojove kody M33 a vychazel by z nej?). A z toho jasne vyplyva, ze DAX je lepsi programator a rozumi tomu vice.

Myslim, ze dalsi diskuse je uplne zbytecna. Zacina byt o nicem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

třeba ted vyšlo plno her které potřebujou fw 5.55 a výš ... tak doufám že brzo vyjde ten GEN 6.00 abych mohl pařit a myslim si že potom budou muset přejít všichni, kteří si budou chtít zahrát na GEN ...

jo dalšího co na m33 nejde? že by Resistance online? a to PSN Store?

edit: to neni o tom že to většina uživatelů neumí a že nemá čas ale že to prostě na m33 nejde...já bych taky radši měl m33 ale přinutilo mě to dát si GEN...nemůžeš soudit něco co si nezkoušel o to mi jde..?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to s tim 5.55 ma smysl jaky? Co to kecas proboha? Kazdy doufa, ze bude CFW 6.00, aby si zahral.. Celou dobu tu resime 5.00 M33-6 VS 5.50 GEN-B a ty sem zacnes srat 6.00, ktery jeste ani neni..

O online hrach jsme snad jiz hovorili ne? To tu budes samostatne jmenovat kazdou hru? Resistance online je online verze Resistance.. Pokud nechces hrat online, je ti to jedno.. Takze jsi rekl hovno. PSN jsem tez vysvetlil vyse.

Hele, jinak - uz sem nepis sracky, jinak to bude za body.. Ber to jako Warning.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tim sem chtěl říct to že DAX se nechystá na 6.00 m33 ptz hraní her pro něj není prioritou co já vim

sám si GEN nezkoušel tak nemůžeš řikat jaký má chyby, až vyzkoušíš tak mluv (to je to samý a dost známý většina lidí používá blbej internet explorer kterej je pomalej a na nic ale o mozille která je 100x lepší nechce slyšet a řiká že je blbá když jí ani nevyzkošeli...!!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
tim sem chtěl říct to že DAX se nechystá na 6.00 m33 ptz hraní her pro něj není prioritou co já vim

sám si GEN nezkoušel tak nemůžeš řikat jaký má chyby, až vyzkoušíš tak mluv (to je to samý a dost známý většina lidí používá blbej internet explorer kterej je pomalej a na nic ale o mozille která je 100x lepší nechce slyšet a řiká že je blbá když jí ani nevyzkošeli...!!)

To že D_A novej CFW nechastá se ví.

Určitě má Gen pár chyb, ale myslim si, že hned po M33 je nejkvalitnější a CFW 6.00 bych viděl právě od Genu

(Mozilla neni jedinej kvalitní prohlížeč)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Jejich naděje se tak obrací k týmu PSPGen v čele s GENyUSem, kterým se již podařilo kompletně rozkódovat firmware 6.00 a nyní provádí jeho analýzu. Budou si muset ovšem počkat, protože zatím také tvrdí, že vydání 6.00 GEN v plánu ještě nemají."

safra, je to v zadku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemusí se čekat zpět tam hodit original FW a pěkně si tu hru koupit :-D

Já mam jednu z prvních desek na FATU bez žádných ochran.

Doposut se všemi možnými updaty CFW bez problému.

Ono ruku na srdce je to hodně očtení návodů a rukách které update provádí.

Jinak IL2 sturmovik nejde pravděpodobně taky na 5.55

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu