Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Custom Firmware - 5.50 Gen-A/B


Zinglbee

Recommended Posts

  • Odpovědi 241
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Hele mam takovej menší malinkatej problém

když sem poprvý nainstaloval 5.50gen-B2

tak se mi v system information ukazovalo že mam gen-A

nějak se mi to nezdálo tak sem přez recovery flasher downgradoval

na 5.00m33 a znova updatoval až na 5.50gen-B2 a v system information

se mi ukazuje zase 5.50gen-b

takže někdo ví co s tim ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caw sorry ze mam takovou blbou otazku ale moc se v tomhle nevyznam a nechci si bricknout psp.Takze mam 5.00 od M33 takze jestli jsem spravne cetl tak si tam muzu hodit 5.50 GEN A-B.Ale hlavne by me zajimalo jestli bych si tam pozdeji mohl hodit 6.00 GEN jak uz jsem nekde tady cetl ze to asi bude nebo uz je nebo jak to tam psali :D .a na tom 5.50 mi pude vsechno co tam mam ted na 5.00?a pude teda ta 6.00? pls rychlou odpoved kdo muze a hlavne kdo vi :D prvnimu dam thx a naky ty pointy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude to asi tim ze i kdyz mas 5.50 GEN - B2 tak se to ukazuje pod 5.50 GEN - B.

Teda jestli jsem to pochopil spravne.

Tobě se taky ukazuje jako 5.50gen-b

předtim když sem ti instaloval ukazovalo to gen-a:?

Caw sorry ze mam takovou blbou otazku ale moc se v tomhle nevyznam a nechci si bricknout psp.Takze mam 5.00 od M33 takze jestli jsem spravne cetl tak si tam muzu hodit 5.50 GEN A-B.Ale hlavne by me zajimalo jestli bych si tam pozdeji mohl hodit 6.00 GEN jak uz jsem nekde tady cetl ze to asi bude nebo uz je nebo jak to tam psali :D .a na tom 5.50 mi pude vsechno co tam mam ted na 5.00?a pude teda ta 6.00? pls rychlou odpoved kdo muze a hlavne kdo vi :D prvnimu dam thx a naky ty pointy :D

jed podle návodu na instalaci GENu a nic se nestane a později budeš moct taky upgradovat na 6.00 ,teda až bude

tak jo díky zmátlo mě tohle

9558d1252278078-psp-custom-firmware-5-50-gen-b2-released-screenshot.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caw nainstaloval jsem 5.50 -A a vsechno slape púak jsem stahnul GEN - B a taky nainstaloval ale nwm jestli se spravne nainstaloval..protoze jsem to zapnul nec o to napsalo pak zcernola ani se to nerestartovalo ale kdyz se podivam do system information tak tam mam napsany 5.50 GEN-B(full) takze to asi mam :D ne? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu