Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Custom Firmware - 5.50 Gen-A/B


Zinglbee

Recommended Posts

  • Odpovědi 241
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

  • Moderators

To co jsi napsal je úplná blbost ...

Musel jsi udělat update na 5.50GEN-A a poté na Gen-B

Update Gen-B má sotva 400kb takže si to celej cfw asi nevycucá z prstu :P:D

@Anonymous_, jistě, že jde viz. http://console-forum.net/showthread.php?t=67953 ale pochybuju, že to dělal tímto způsobem ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím ve spolek, asi ze mě opět nebudete mít radost, ale vůbec se v tomhle nechytám...Mám psp slim (to starý) 3.90 M33-3 chci hrát nový hry, takže potřebuju ten novej soft. Poradíte jak na to...nechci aby se to bricklo...podle tohodle http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2009090051 by to mělo jít rovnou...ale přece jen pro jistotu se chci zeptat, ověřit si to. Mžete mi jako tý největší lamě vysvětlit jak na to? Díky...odměním se!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoj...mam velky problem...uspěšně jsem updatoval na CFW 5.50 GEN-B. Poté jsem chtěl nahodit CFW 5.50 GEN-B2 pomocí XGEN updateru. Stahnul jsem si ten updater a soubor eboot.pbp aby mi to šlo hodit na 5.50 GEN-B2. Zapnul jsem XGEN updater objevila se černa obrazovka a PSP se mi vyplo. Ted když ho chcu zpustit se mi nahodi jenom černa obrazovka a nic nejde dělat jenom psp vypnout. Nevite co s tim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusil jsem to podle tebe, bez karty a baterky. Nic, jenom černa obrazovka. Do recovery menu se nedostanu jelikož sem před chvilkou updatoval z 5.00 M33-6 na 5.50 GEN-A a pak na 5.50 GEN-B a recovery menu sem tam nestihnul hodit. PSP mam FAT hodně stary, tedka nevim presně čislo ale flashnout to jde. Takže ten musim najit někoho kdo to flashne. Nic jineho s tim nejde už udělat že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu