Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Custom Firmware - 5.50 Gen-A/B


Zinglbee

Recommended Posts

  • Odpovědi 241
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Prejit jsem nezkousel, ale pouzij XGEN Updater s nim by nemel byt problem. Nebo pokud chces na jistotu, tak recovery flasher -> 5.00 M33 a z toho pak pres XGEN Updater na 5.50 GEN-B2 :)

BTW, nechapu vubec duvod pouzivani 5.50 MHU... Prakticky nic noveho oproti 5.00 M33-6 neprinasi (krom zbytecnych problemu).

BTW^2: Proc chces prejit? Pokud si nastavis UMD Driver na M33, tak by ti melo jit vse, co na GENu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anonymous přešel jsem na něj páč byl na PSP.org s popisem že odstraňuje problém s připojením na PSN (remoteplay), UMD driver mám nastaven na M33 a gamesy fungují skvěle, AVI také ale nešlapou mi MP4 PS 3 se freezne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

vsechno jsem nainstaloval podle prvni strany a funguje mi to, zatim sem nevyzkousel uplne všechno, jako filmy nejake homebrew .... a tak, ale vse mi de. je nutne instalovat 5.50 gen B2? já ho totiž nemuzu odnikud stahout, proste ho nemuzu nikde najit....... zkuste mi dat prosim link , kde ho primo sosnu, diky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu