Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak ripnout Tekkena?


steelpeter

Otázka

Ahoj prosimvás pomocí tohoto fora se pokouším ripnout Tekena. Otevřel jsem ho v UMDgen ale není tam nic co bych mohl smazat, jen par souboru po pár kb a pak 2 po přibližne 450MB, ty maji koncovku bin a ja se do nich nemohu abych vymazal popřípadě nějake video nebo hudbu dostat.Chci toho tekena o velikost 1,22 stahnout na 1GB kartu ˇ= 950 MB Za radu předem děkuji. Třeba je to cso vadné, nebo už to víc ořezat nejde. Ale pravda je že je to muj 1 rip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nemohu si dovolit tahat protože........ Raději bych to rozchodil, když už jsem to pracně stahl. Ja věděl že stahuju 1,22 a že je to moc, jen jsem si ten RIP představoval snadnějc. Jak už jsem psal. To co stojí za zmenšení jsou 2 soubory tkdata0.bin a tkdata1.bin . JAK SE DO TECH bin dostat?? Tam očekavam bude hudba videa atd s kterýmy už to zvládnu. Najde se někdo, kdo poradí. A nebo nějakej link na fakt použitelnýho tekena do 950mb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, tak jsem to rozchodil, ma to 750MB a, hral jsem do rana do 4 a od 10 mastím do ted. ANI JEDNOU TO NEPADLO NEBO TAK NĚCO!! Navíc musím říct že se to hraje zcela dobře jak na PS2 a navíc je to o chlup lepší. TEKKEN U MNE ZA 1 s hvězdičkou. Ten topic mužete uš zrušit - díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu