Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

jde nahrát např. DVD s filmem na HDD aby fungovalo MENU?


mirage

Otázka

Mám externí HDD naformátovanej přes MacDrive, takže problém s velikostí souboru mám vyřešen. Teď bych se chtěl zeptat jestli jde nějak převést DVD s filmem tak, abych ho mohl nahrát na ten HDD a fungovalo mi to včetně MENU, kapitol atd. Mám zato, že to asi ve schopnosti XBOXů není, ale co kdyby náhodou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
tak tak bohuzel nejde... na hdd muzes nahratavat jen hry, mp3

filmy jen z xlive

suchac: Na externim HDD ti x360 hry nepojedou,jen na originálu co máš "píchlej" nahoře a filmy tušim taky nejdou stahovat z LIVE není to pro nás čechy bloklý ??

mirage: Filmy tam můžeš dávat v takových formátech (viz. spoiler). Celý DVD i s Menu to asi Xko nepřekousne pouze z DVD snad (neskoušel sem to).

Jestli se ti to podaří nějak rozjet tak dej vědět, asi si kvůli tomu koupim i externí HDD.

Good Luck ... :cheesygrin:

Video

MPEG-4

* (.avi, .divx) - max. 5 Mbps / 1280×720 / 30 fps - audio MP3 (stereo a 5.1)

* (.mp4, .m4v, .mp4v, .mov, .avi) - max. 5 Mbps / 1280×720 / 30 fps - audio AAC

H.264

* (.mp4, .m4v, mp4v, .mov, .avi) - max. 10 Mbps / 1920×1080 / 30 fps - audio AAC

WMV7, WMV8, WMV9, VC-1

* (.wmv) - max 15 Mbps / 1920×1080 / 30 fps - audio WMA7/8, WMA9 Pro (stereo a 5.1), WMA Lossless

maximální velikost souboru je 4 GB

nepodporuje externí titulky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Suchac - jj to vím a neveme to soubory větší než 4GB. Filmy z xLive sou asi jen pro US a pod. taky mě to nějak netrápí ale jen tak pro přehled :)

mirage - jestli to chceš i s MENU tak to vypal na DVD, ale je to asi zbytečný ne ? Na film nekoukáš kvůli menu :)

Mějte se G.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu