Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Odešla grafika


hlada91

Otázka

Zdravím, právě mi přišel xbox zpátky z reklamace a bohužel mi jí neuznali, u xboxu mi vůbec nejde obraz, xbox se pustí, zvuk jde, ale obraz ne, monitor nenajde signál, máte někdo radu co stím? Případně kde to nechat a za kolik spravit? Moc díky za každou odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

18 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

tak mi xbox přišel z opravy zpátky...oprava stála 700 Kč, xbox jsem měl 2 dny doma, hral jsem na něm asi tak 3 hodiny a to vždy maximálně půl hodiny a už zase nejde, stejný problém, akorát je rozdíl vtom že obraz se chytne ale během pár minut je velmi nekvalitní...nevíte zda poskytují nějakou dobu záruky na opravu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

já sem od hrej chtěl taky spravit xbox, ale nebyl jsem úspěšný. Měl jsem E74 když sem ho tam poslal a RROD když mi přišel z5. Jako záruku na práci dávají, ale jenom na nějakou a to hodně málo. Mě napsali že xbox byl poškozen vlastní vinou a na to záruku na opravu nedávaji. Určitě to ale zkus....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak mi odpověděli že žádnou záruku neposkytují, takže pokud chci tak to tam mám znovu zaslat, ale nebudu platit plnou cenu opravy....dneska jsem chvilku hrál, grafika po pár minutách opět začala blbnout, ovšem zhruba po půl minutě hrání dál se špatnou grafikou zase přeskočila zpátky a už to šlo, je mi jasný že se to bude asi zhoršovat, ale zase platit oprava se mi nechce, a prodávat ho jako funkční je svinárna takže to dělat taky nebudu...takže nevím :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Asi bych to prodal na dily jako zdroj, samotnou konzoly (mechaniku), treba i jeden ovladac, AV kabel, pametovka protoze to vechno dostanes k nove arcade a mohlo by z toho kapnout tak 1000-1500 a koupit novou treba Arcade (Jasper) za 4500,- a pak to dat nekomu na flash. Asi bych se bal to kupovat po predchozim majiteli nikdy nevis co to mu je nebo jak s tim bylo zachazeno. Ja mam ten stejny problem jenom cekam jak mi dopadne reklamacka a pokud mi nedopadne dobre pak to budu resit asi takto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu