Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

resistance retribution


Lamcze

Otázka

mam problem kdyz si chci zahrat po netu tak se normalne prihlasim na svuj router (jine hry jdou v poradku) potom naskoci tabulka pro ps store tak dam sign a potom se mi hned ukaze error 8001000D nevim cim to je hledal jsem na google ale nikde to neni,kdyz najedu na ps store pres menu tak si v pohode muzu stahovat dema atd,prosim poradte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

21 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
mam problem kdyz si chci zahrat po netu tak se normalne prihlasim na svuj router (jine hry jdou v poradku) potom naskoci tabulka pro ps store tak dam sign a potom se mi hned ukaze error 8001000D nevim cim to je hledal jsem na google ale nikde to neni,kdyz najedu na ps store pres menu tak si v pohode muzu stahovat dema atd,prosim poradte

Zkus to trikrat jak ti to vyhodi tu chybnou hlasku dej O a znova a znova po treti by se to melo chytnout a prihlasit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mam problem kdyz si chci zahrat po netu tak se normalne prihlasim na svuj router (jine hry jdou v poradku) potom naskoci tabulka pro ps store tak dam sign a potom se mi hned ukaze error 8001000D nevim cim to je hledal jsem na google ale nikde to neni,kdyz najedu na ps store pres menu tak si v pohode muzu stahovat dema atd,prosim poradte

Mam ten samej problém, co máš za psp? Máš cfwenabler? Jestli jo, tak už možná vím, kde je chyba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
me tohle delalo u syphona musis mit antiupdate zde

pak by to jet melo ;)

Dobrá rada nad zlato (ironie) omg dyť to je jen na PSP fat a slim a jen do fw verze 4.01. Navíc k tomu, nevím, jaký vliv by mělo mít skrytý update, když se tu bavíme o iso hře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
aha toho jsem si nevsim a s tim vlivem nwm ale me to tak fungovalo bez toho jsem se na psn a na syphona nelogl a jede to i na 5.00m33-6

Nj, ale kdyby si tu četl tak tento problém je jen u PSP 3000 s GEN-A nebo cfw enablerem, které nemá plnohodnotný cfw a má verzi 5.03, navíc spousta pluginů na to ještě nefunguje.

Little Z: S tím úplným cfw to vypadá bledě. Pre-ipl zatím nic a dark alex už na tom nedělá ptz ho sony zaplatilo.

Edit: Přišel jsem na ultimátní řešení! Poďme si všichni koupit UMD verzi hry a třeba hned limitovanou sběratelskou edici! Uděláme radost sobě i naší máti Sony! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nj, ale kdyby si tu četl tak tento problém je jen u PSP 3000 s GEN-A nebo cfw enablerem, které nemá plnohodnotný cfw a má verzi 5.03, navíc spousta pluginů na to ještě nefunguje. :D[/b]

ahata to se omlouvam blbe sem cetl prominte :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu