Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto: Chinatown Wars PSP


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 580
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

No tak na NDS co jsem viděl teď na YouTube otřes.. a to ještě říkáš že dobré.. tak to nechci vidět ty ostatní, prostě PSP for ever! :psp: Těším se jak cííp :psp::bash::)

tak jako jestli bude pohled ze zhora tak to bude pekne napicu bych rek.Snad vylepsi grafiku atd...a vic cheatu ve vcs ani lcs nebylo hodne cheatu.Proc tam treba neudalaji takovy kruty pohyby jak sou v tech novych hrach ted treba gta 4 nebo prototype?:bash::psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já pořád doufám, že to bude normálně pohled 3rd person. Na hrej píšou že to bude spíše podobné předchozím dílům pro PSP. Jasný, že o tom ještě asi nikdo nic neví, ale doufám, že to tak bude. Jinak moc času na to klucí u Rockstaru nemají, tak snad nic neuspěchaj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdejsi deti asi nikdy nehrali GTA 1 a 2, kdyz tvrdi, ze pohled shora bude naprd... tenkrat to byla neuveritelna zabava a bylo tam strasne moc misi a vseho... ale je fakt ze s prichodem 3D GTA jsem taky rozmlsanej a tohle beru spis jako krok zpet... o hratelnost se ale nebojim, jen mi vzdycky v 2D GTAckach vadilo, ze auta nejdou poradne prevratit na strechu a chybej tam poradny kopce... tady to je ale myslim poreseny slusne - kopce tam sem tam jsou podle me a prevratit auta jdou, je to ale krok zpet, radsi bych uvital San Andreas, UMD je dead, tak se to primo nabizi vyrobit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GTA 1 i 2 jsem hral, a dost me to bavilo, byla to super hra ,krast si auta... ale když přišlo GTA 3 tak jsem na 1 a 2 ani nesáh, už vůbec mě to nebavilo.Místo panáčka jen taková tečka v tečce (hlava na těle).... Takže docela zklamání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Chinatown Wars na PSP má datum

Pokud máte doma konzoli PSP a máte rádi sérii GTA, tak nyní máme pro vás dobrou zprávu. Rockstar totiž oznámil, kdy se dočkáme hry Grand Theft Auto: Chinatown Wars. Ta vyjde v US už 20. října. Do Evropy se poté dostane o tři dny později, tedy 23. října. Obě dvě data platí pro verzi na UMD discích pro klasické PSP, ale i pro PSP GO, do kterého si budeme moci Chinatown Wars stáhnout pomocí služby Playstation Network. Grand Theft Auto: Chinatown Wars přinese na PSP kromě změněného ovládání, hezčí grafiky i úplně nové příběhové mise, které mají hru ještě prodloužit. Rockstar dále slibuje, že už brzy se dočkáme prvních obrázků a traileru z PSP verze.

.....................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam smiesane pocity.. na jednej strane sa mi nechce znova nastupit do skoly.. na druhej strane sa tesim ze v tomto obdoby vidu super hry.. ale zas bude mi to na HO pretoze urco maju firmwary nové čil si tam s mojim chickom hru nepustim :)

ale mozno trocha posetrim a pokupujem tieto slubne tituli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu