Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto: Chinatown Wars PSP


tekken90

Recommended Posts

hele ja este nikdy GTA nehral z horniho pohledu,myslim si ze se bjude totalne napiczu strilet,ale zase jizda autem bude lepsi...uvidime

Tak si sežeň GTA 1,2 + London pack všem vřele doporučuju viděl sem tu někde konverzi z PSX na PSP jen to nemužu najít fakt super porce zábavy:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 580
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

teď už chybí jen GTA z pohledu první osoby a nebo pohled z boku xD. Ne nemyslím to nijak špatně na GTA CHW se těším jak malý dítě. Ale jestli nebude 6.00 CFW tak mi nezbydou prachy po GT:( Jinak je super že na PSP vychází takovýhle hry, docela mě štvalo číst články jak nintendo DS je prodávanější než PSP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No může to bejt dobrý ale taky bych radši uvítal nějakae san andreas nebo tak neco ...vcs a lcs me porad bavej ale uz vim kd eco je a je to uz nudnejsi tak by to chtelo nove mesto nejaky vychatavky atd....a nebo mi mohli udelat na psp saint row:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, takze GTA 1 a 2 je pro pubertaky a GTA 3+ je pro velke kluky, aha :D uz v tom mam jasno..

kdepak, to vubec ne, to jsem formuloval blbe, ale proste uz v te puberte, kdyz jsem to mastil jsem z toho byl unesenej, ale desne me tam po desitkach hodin pareni zacaly chybet kopce, prevracena auta (auta proste nesla prevratit, nevim jak to bude u chinatown wars) a taky nejake chozeni do interieru. Jinak to byla samozrejme parba a hrali jsme to casto i po siti tenkrat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

taky jsem skouknul novy oficialni trailer a zda se mi ze to bude dosti dobra hra nevypada to vubec spatne tesim se :)

Edit: prijde mi ten pohled zvrchu ne tak docela jako u klasickeho GTA II je to trochu jinej uhel a takovy vylepseni ze kdyz spadnes do vody tak mas pohled z auta a rozbijes sklo dostanes se ven je zajimavej detail a tech se v trailaru videl vic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na NDS to byla úžasná hra, a ten pohled "zvrchu", jak všichni říkáte, není vůbec jako v GTA1/2, tady je ten pohled trochu z jiného úhlu, máte zde 3D vozidla apod. :] Jsem moc zvědavý, jak tady bude řešeno to ovládání např. rozbíjení skla /protože ve hře to je, a přizpůsobeno pro PSP/ u auta :]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu