Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto: Chinatown Wars PSP


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 580
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

hra se mi moc líbí... ale mrzí mě, že vlaky jsou tam jen na okrasu... našel jsem dokonce i vlakovou zastávku, ale nešlo vlízt ani na schody... jinak mi sere ta muzika při tom když mi někdo dává práci, ale to jde ztlumit... na ovládání už jsem si zvykl. Město a život v něm je super...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, stáhl sem tuto super pařbu a zajímalo by mě jestli vám jde hrát když uspíte psp. Mě po uspání a následném zapnutí psp napíše něco jako loading chvíli bliká dioda čtení z karty ale dál se nic neděje, pořád bliká ten nápis. Jo jinak jedná se o PSP 3000 s GEN-A a hru sem stáhl tady z fóra už patchnutou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výborná hra, typický R* humor a zvkělé zpracování. U mě 9,9/10. Jen by mě zajímalo jestli jsou k něčemu ty kamery co občas potkáte a vždy jsou natočený na vás. Vím že o nich něco říkali když sem si poprvý kupoval drogy ale rychle sem to odmáčk a nevěnoval jsem tomu pozornost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, stáhl sem tuto super pařbu a zajímalo by mě jestli vám jde hrát když uspíte psp. Mě po uspání a následném zapnutí psp napíše něco jako loading chvíli bliká dioda čtení z karty ale dál se nic neděje, pořád bliká ten nápis. Jo jinak jedná se o PSP 3000 s GEN-A a hru sem stáhl tady z fóra už patchnutou.

hele mam to samy.... ma to jeste nekdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pardni je to jak gta1 co sem hraval v 1996

nevi nekdo o nejakejch cheatech nebo saves?

ty vole to neni možný..kolik vám je že hrajete hry s cheatama, vždyt to potom úplně zkazí celkový kouzlo a dojem z hry..fakt malý parchanti nechápu, moje poslední hra s cheatama byla GTA:SA (což je tak 5-6 let zpátky) ale přestalo mě to bavit, tak sem si to dal znova bez cheatů a hra o 100%...takže od tý doby jedu všechno bez cheatů a je to mnohem lepší mazec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hra je lepší než jsem čekal:) fakt mě to baví, občas se sice vyrypu když držím pořád palec na plynu, ale to si zvyknu:)

9/10 si zaslouží:psp:

A s těma cheatama máte pravdu no, ani mě nenapadlo že by nějaké byly než se to tu začalo psát a GTAčka zásadně projíždím bez cheatů.. fakt mě cheatovat nebaví:roll:

Jinak sem taky zjistil že na m33 to nemůžu hodit do režimu spánku,jestli to chci dohrát:D

Každopádně mě po dlouhé době nějaká hra pořádně zaujala a mám fakt radost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu