Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Slim/Fat baterie


yooon

Otázka

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
ja mel nahradn baterku z fata 1800 a jela krasne a je blbost aby si si tim pokazil psp....

Vitana pozitivni zprava dik =D

J taky jsem to dotedka predpokladal jako normalni - jeste checknu napeti na bateriich a tak, jestli to je stejny tak by to snad melo byt v pohode - Slimka zere trochu jinak energii nex fatko ne?

uvidime, co reknou dalsi =D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
samozrejmne muzes ale riskujes ze se ti to znici mne se to stalo moje baterka byla vybita a skusil sem kamosovu baterku a pokazil sem mu ji a psp jelo mjenom na nabijecce.......

kup si normalni baterku na slimko nebo se ti to brzo pokazi.........

blbost... baterka už mohla bejt prostě vymlácená.. přesně tohle se mi stalo se starou baterkou v PSP Fat.... tenhle problém byl dost u baterek, který byly předělaný na Pandoru... stačí ji vyzkratovat a funguje dál >_<

jinak na PSP Slim samozřejmě existuje speciální krytka baterie, která dovolí mít baterii z PSP Fat ve SLim... a 1800 mAh vydrží na PSP Slim kolem 6h

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
blbost... baterka už mohla bejt prostě vymlácená.. přesně tohle se mi stalo se starou baterkou v PSP Fat.... tenhle problém byl dost u baterek, který byly předělaný na Pandoru... stačí ji vyzkratovat a funguje dál >_<

jinak na PSP Slim samozřejmě existuje speciální krytka baterie, která dovolí mít baterii z PSP Fat ve SLim... a 1800 mAh vydrží na PSP Slim kolem 6h

Okay dik Tekken-sane. =D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu