Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iPod Touch+WifiRouter


poutniksantiago

Recommended Posts

Lidi, jak mate iPod Touch pripojeny k wifine? Ja mam doma tak mizernej prijem free wifi,ze jsem uvazoval, jestli by fungovalo, kdyz bych ke svemu ADSL pripojeni co mam na PC koupil wifi router, ktery by mi wifi doma vlastne udelal, ne? Takze bych iPod napojil na tuhle wifi a jel na pripojeni k netu vlastne od PC. Mate to nekdo vyzkousene? Jake jsou tam zadrhele. Me to tak napadlo, kdyz mi prisel na mailu letak na par takovych routeru od D-Linku.

Wifi a routery a podobne veci jdou vcelku dost mimo me, tak do toho moc nevidim. Treba se mi nepovedlo nastavit PC a iPod tak, abych je mel vzajemne propojene, i kdyz uz jsem nejakou tu zbloudilou vlnu chytnul.

Ten router by mi tohle mohl vyresit.

Predem diky za napady apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mame ho vsichni pripojeny normalne pres wifi router, jinak to nejde :D

Ano, kup si ten wifi router, napojis na nej tvuj modem a z routeru vyvedes kabel do PC a wifi budes mit po celem byte (podle dosahu)

zadrhele ...hm na zadny jsem nenarazil ... snad jen cena nekdy xD

Pc s ipodem? to jen pokud mas v PC wifinu co podporuje acces point ( ale to musis mit zapnute PC abys chytal wifi, na tohle je lepsi router)

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu