Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Battery serial: 0x00000000 (AutoBoot)


bakeLit

Otázka

Zdravím, mám takový problém. Na mém PSP Slim 2000, CFW 5.00 M33-6 nejde vytvořit z jedné (mé vlastní) Pandora. Vždy, když se přes HellCatův program snažím změnit battery serial, zůstane tam jen 0x00000000 (AutoBoot). Ostatní baterky z PSP-1000 i PSP-2000 Pandorizuji v pohodě, i tuto mojí jsem dříve pandorizoval. Vůbec nevím, čím by to mohlo být. Baterka originál od SONY - PSP-S110 1600 mAh 3.6 V. Nepíchnul by někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

ice22222: Ultimate VSH menu jsem taky zkoušel - Nic, pořád zůstává 0x00000000

penthaler: PSP Tool mi pokaždé hlásí: Unable to write to the Battery EEPROM, a to když zkouším udělat normální, Restornout battery serial nebo vytvořit Pandoru. K sakru!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ice22222: Ultimate VSH menu jsem taky zkoušel - Nic, pořád zůstává 0x00000000

penthaler: PSP Tool mi pokaždé hlásí: Unable to write to the Battery EEPROM, a to když zkouším udělat normální, Restornout battery serial nebo vytvořit Pandoru. K sakru!

absolutne me nenapada cim to muze byt, zjistil si si desku? je mozny ze baterjka neni podporovana a nebo ze mas low baterry ale o tom pochybuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1) bud mas novejsi desku, ktera nemuze pristupovat do EPROM baterie (ale pokud jsi ji drive prehraval a nic jsi s deskou nedelal, tak asi ne)

2) nebo mas proste a jednoduse v haji baterii, resp. jeji EPROM

.. jeste otazka: chova se opravdu jako autostart? Tzn. Je tam ten serial 0x000... ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
.. jeste otazka: chova se opravdu jako autostart? Tzn. Je tam ten serial 0x000... ?

Serial tam 0x000... je, ale že by se chovala autobootově, to fakt ne. Chová se jak normální - Vložim jí při zapnutym PSP a nic.

Desku mám TA-085, PSP-2003. Divný no, asi se ta baterka musela nějak záhadně podělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
.. jeste otazka: chova se opravdu jako autostart? Tzn. Je tam ten serial 0x000... ?

Serial tam 0x000... je, ale že by se chovala autobootově, to fakt ne. Chová se jak normální - Vložim jí při vypnutym PSP a nic.

Desku mám TA-085, PSP-2003. Divný no, asi se ta baterka musela nějak záhadně podělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jak "vlozim ji pri zapnutym PSP"? :D Proste kdyz vyndas baterii a vlozis ji zpet, tak se PSP samo nezapne? Pokud mas opravdu flashnutelnou desku a u ost. baterii je to ok, tak to je na 99% elektronika uvnitr baterie a to jentak neopravis - to se vyplati vzit nejakou baterii z DX.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jak "vlozim ji pri zapnutym PSP"? :D Proste kdyz vyndas baterii a vlozis ji zpet, tak se PSP samo nezapne? Pokud mas opravdu flashnutelnou desku a u ost. baterii je to ok, tak to je na 99% elektronika uvnitr baterie a to jentak neopravis - to se vyplati vzit nejakou baterii z DX.

Tam mělo být "vypnuté PSP", jsem já to ale blb. Dobře no, beru za to, že baterka je vnitřně dead.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tyyyy jo me se pred chvili stalo totez ...

normalne vypnu psp a kdyz ho zapnu tak zelena dioda sviti ale obrazovka je cerna...

vyndal jsem baterku a zase zandal psp se samo zaplo ale furt ta cerna obrazovka...

dal jsem psp do nabijecky bez baterky a psp fachci jak ma...

vlozim baterku zapnutyho psp a zapnul pandoru a ta mi ukazala : bat. ser.: 00x00240000

zkusil jsem tu baterku pandorizovat a normalizovat ale nic nezabira...

chjo zrovna dneska jsem si koupil za posledni prasule 8gb kartu... a ted zase setrit na novou baterku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu