Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nejde mi zniceho nic pustit psp


honzaziky

Otázka

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Potrebujes upravenou baterii (pajkou nebo jinym - flashlym PSP, ktere na to ma desku) a na karte soubory (ktere udelas bud na jinym - flashlym PSP nebo pres program na PC).. Pokud nemas po ruce jine - opet flashle :D PSP, tak je lepsi napsat flasherovi.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A prave proto sem takovim lamam vzdycky v recovery deaktivoval vsh menu :D

Presne tak :) Ja to tak take delam - vyhnou se pak problemum s formatem flashe, ci s podtaktovanim CPU a naslednym sekanim PSP (cas od casu tu ale je i takovy dotaz :) ).

Jinak samozrejme jak radi romeno - mrkni mi do podpisu a napis nejakemu flasherovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Presne tak :) Ja to tak take delam - vyhnou se pak problemum s formatem flashe, ci s podtaktovanim CPU a naslednym sekanim PSP (cas od casu tu ale je i takovy dotaz :) ).

Jinak samozrejme jak radi romeno - mrkni mi do podpisu a napis nejakemu flasherovi.

Tak to si i ty ne a jeste mi rikal kamos ze jeho koleka je prej taky nejakej flasher

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu