Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

informace ke koupi


venda3

Otázka

ahoj, chci si koupit nintendo wii už s wiikey, ale nejdřív bych chtěl pár informací. Jak bych updatoval chip? Jaké je riziko bricku? Když updatnu wii (ne wiikey) pojedou stále hry? Jak zabránit bricku? atd. ty základní otázky, jako ak ho umístit atd.

P.S.: prosím, jestli bys mi mohl odpovědět rychle, protože to má být dárek za vysvědčení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

23 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Chip nemam, ale postrehu z clanku o chipu(Mam ho jen soft. hackly ;-)) jsem si precetl a nemel by byt s nicim problem, nemel by jsi poustet update z NTSC her ;-)(teda pokud budes mit EU Wii) a tak by jsi nemel mit brick...Kdyz updatneas Wii, hry by meli stale ject ;-) Jak updatovat Wiikey?->neporadim promin..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Chip nemam, ale postrehu z clanku o chipu(Mam ho jen soft. hackly ;-)) jsem si precetl a nemel by byt s nicim problem, nemel by jsi poustet update z NTSC her ;-)(teda pokud budes mit EU Wii) a tak by jsi nemel mit brick...Kdyz updatneas Wii, hry by meli stale ject ;-) Jak updatovat Wiikey?->neporadim promin..

já se totiž ptám, protože jsem našel zajímavou koupi na netu a jsem v tom lajk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já nevim, zdá se mi to trošku jak kravina, protože to DVD by se nemělo ani načist bez Chipu takhle..(Když jedeš soft Hack, tak se to posuti pres jeden Channel) Ale FW 3.2 nemam a ty ho taky nebudeš mít pokud budeš kupovat nový Wii. Nejspíš dostaneš 4.0...Ale to vůbec nevadí, ten hack je jednoduchej(proste nahrajes pár souboru na SD kartu a tu pak das do Wii a podivas se do Channelu a pusti se ti program kde nahrajes HB channel a to je skoro vse ;-)) neda se na tom nic posrat ;-))->.Trosku jednodussi vysvetleni :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu