Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Trine


BananaYoe

Recommended Posts

  • 2 months later...

Ahojte Lidičky, tak už máte stáhnutou hru Trine na PS3 ?

Tjo předevčírem jsem stáhl, včera měl čas tak k tomu sedl v noci, tjo a bylo vymalováno, nemoh jsem se o ní odlepit a jít spát :D ta hra je kouzelná, krásná, hratelná :wohow: Je to soustečko pro milovníky old skool arkád. Arkáda s přimontovaným fyzikálním enginem. V tomto případě vysolené sumy peněz opravdu nelituji. Ta hra mne na ps3 překvapila i když jsem ji před nějakou dobou už viděl na pc!

Jaké jsou vaše dojmy z Trine? už jste zabili prvního bosse? máte už nějaké trofeje? pište! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ale když si to koupim (jako že už jsem to koupil) tak to můžu nechat někomu stahnout?

odpoved primo od pramene... hrajeme ji oba, ne? Tak myslim, ze to funguje jak ma =)

jinak co se hry tyka... uzasna, az me mrzi,ze jsou ty levely tak kratky, protoze pouzivat ty 3 charaktery vzajemne by si zaslouzilo bud tezsi ukoly a nebo delsi levely, je to nesmirne navykovy. (chudak pritelkyne, docela tim trpi 8))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak co se hry tyka... uzasna, az me mrzi,ze jsou ty levely tak kratky, protoze pouzivat ty 3 charaktery vzajemne by si zaslouzilo bud tezsi ukoly a nebo delsi levely, je to nesmirne navykovy. (chudak pritelkyne, docela tim trpi 8))

přesně kemo, přítelkyně trpí 8) ...návykovka :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
tak co už ste někdo dali platinovku?? :D

já posbíral vše co se dalo + všechny 3 postavy na nejvyšším levelu a 70% trofejí.

už někdo dal "Create 500 objects in a single level", sakra trochu drsný na dualshocku ne? :D

A proč, kdyť plošinu uděláš krátkým tahem, tak to akorát 500x zopakuj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hh me se nedari ten ninja skok nebo co to je s Rogue, skacu jak divej a nic :p

jj taky mi to nešlo i když jsem ty grapple skoky udělal za sebou v jednom směru, ale všimnul jsem si na youtube že tahle trofej se dělá v jednom z prvních levelů jak je tam na jednom místě jakoby v užší důlní jeskyni nahoře kus vcelku dřevěnej strop, takže pak je to jednoduchý jako facan :D

(edit): ten level se jmenuje "Academy Hallways"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pul hodinky prace max 45min.

lidicky ja jsem tu petistovku dneska dal 8) ale bylo to tfuj :cheesygrin:

jo a ten 5x grapple se dela desne blbe ale tez se mi to podarilo, je to hned ten strop za tim velkym kolem!

Me furt nejde ten dementni tripleshot a nemuzu najit par expierience lahvicek (level) :( jinak mam vsechno.Zkousel jsem to hledeat na youtube ale nasel jsem tam akorat Secret Chest a ty mam hotovy :(

jestli ti chybi 3 lahvicky a nemuzes je zaboha najit tak by to mohlo byt na dne jezirka v jednom levelu kde plavou dve dreveny kostky mezi dvema drevenyma konstrukcema pres ktere skacou kostlivci. kdyz se dobre podivas tak na dne jsou kousek od tam desky a jdou rozbit palici - propadnes se a naleznes :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu