Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Trine


BananaYoe

Recommended Posts

jestli ti chybi 3 lahvicky a nemuzes je zaboha najit tak by to mohlo byt na dne jezirka v jednom levelu kde plavou dve dreveny kostky mezi dvema drevenyma konstrukcema pres ktere skacou kostlivci. kdyz se dobre podivas tak na dne jsou kousek od tam desky a jdou rozbit palici - propadnes se a naleznes :D

No hej vono to to tam fakt je.....diky moc fakt je hodne schovany :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nerad to rikam, ale lidi, pokud chcete snaz dohrat platinovku, neupgradujte Trine na novou verzi, mrchy jedny, po downloadu patche je obzvlaste posledni level Tower of Sharek o dost obtiznejsi. zacnou tam navic po vas vsude skakat blbi kostlivci a pokud chcete ziskat trofej Better Than Developers pak uz je to temer nemozne, ja osobne jsem se tu zasekl a zatim se mi nepodarilo tohle odehrat :cry:

...proc ja to blbec upgradoval :cry::cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj to je pravda ja jsem to teda zkousel jen na easy kvuli EXP lahvickam tak se tam objevovaly kostlivci na druhou stranu lava nestoupala nahoru ale nevim jak je to na Very hard kazdopadne jsem tohle udelal jeste pred updatem :) jinak platinu uz jsem ziskal 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

docela me na Trine vadi, ze lahvicky jsou skoro v kazdym levelu tak, ze alespon 2 cloveku uniknou a nez je dohleda tak musi level projit pomalu 3x...

a trochu mi vadi "obtiznost" hry, prvnich cca 13 levelu je brnkacka, kdy clovek jde porad dal, ale 14. a 15. level najednou jak kdyby clovek hral jinou hru... at uz co se obtiznosti tyka a nebo i delky jednotlivych kol. Kdyby to tak bylo od zacatku, tak by to bylo OK, pac by hra vydrzela dlouho a nebylo by to takovy "roztekany"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj to je pravda ja jsem to teda zkousel jen na easy kvuli EXP lahvickam tak se tam objevovaly kostlivci na druhou stranu lava nestoupala nahoru ale nevim jak je to na Very hard kazdopadne jsem tohle udelal jeste pred updatem :) jinak platinu uz jsem ziskal 8)

kemo tak to jsi na tom lip nez ja, ja mel vse akorat nemohl dodelat ten 15ty level (Tower of Sharek) na Very Hard no a mezi tim (co jsem to zkousel asi po 50ty) jsem ja pitomec dal nabizeny update, a ono je to jeste tak 5x tezsi nez to bylo pred updatem sakra

docela me na Trine vadi, ze lahvicky jsou skoro v kazdym levelu tak, ze alespon 2 cloveku uniknou a nez je dohleda tak musi level projit pomalu 3x...

a trochu mi vadi "obtiznost" hry, prvnich cca 13 levelu je brnkacka, kdy clovek jde porad dal, ale 14. a 15. level najednou jak kdyby clovek hral jinou hru... at uz co se obtiznosti tyka a nebo i delky jednotlivych kol. Kdyby to tak bylo od zacatku, tak by to bylo OK, pac by hra vydrzela dlouho a nebylo by to takovy "roztekany"...

jo mas pravdu, je to prijemna relaxacni brnkacka az na posledni dva levly peklo nejvetsi, a navic udelat 15ty level bez toho aby te zabili, kdyz na nejvyssi obtiznost te skoro kazda pitoma vec pripravi o 95% energie....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi už 100x jsem se pokoušel dohrát poslední level na very hard obtížnost bez toho aby mne zabili. je sice fakt, že večer kdy se k tomu dostanu jsem už unavený a mozek odmítá nadměrnou zátěž, ale zjistil jsem že trine po upgradu je nejdementnější hra co znám vůbec! taky si pomalu přiznávám že snažit se zde získat platinovku je má tvrdohlavost a blbost :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak otazka: Posledni LEVEL TRINE... Taky se vam tak cuka? A docela me sere, ze se spozduje ovladac... jen tohle kolo, jen tahle hra...

jo cuká, hlavně při prvním hraní tohoto levlu po spuštění hry, a dokonce u opatchované hry se level cuká zdá se ještě víc.

protože jsem obzvláště tento level hrál tolikrát, můžu říct že hra se tu chová dost zákeřně, mám zkušenost že ano-vyjímečně se nechytne ovladač a prostě pokud potřebuju rychle tasit luk s ohnivým šípem tak tento vyletí upe někam jinam. potom některé předměty a kostlivci se objevují nebo neobjevují a padají náhodně jednou zleva, podruhé zprava, takže se těžko dá nacvičit cestu když tohle všechno probíhá jen v pár sekundách. taky se mi nelíbí že grapple se zachytne jen jak se mu zachce, možná to má své fyzické opodstatnění že v prostoru nikdy nemůžu získat na 100% stejnou výchozí pozici, ale tohle je prostě hratelnostní svinstvo.

chápu-tvůrci tady asi chtějí donutit hráče aby spíš skákal po plošinkách. tím vším je playerovo štěstí ponecháno náhodě tak 1:50. osobně jsem si hru zprvopočátku zamiloval a u finálního levelu si vypěstoval absolutní averzi, i má přítelkyně už hru nenávidí a dokoce prohlásila že je to blbost dříve než jsem si to přiznal sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tim cukanim jak tady rikate jsem mel potize pouze na na zacatku mel jsem pripojeny dva ovladace ke konzoli a hral jsem se svym kterym hraju normalne prepl jsem ho na Controller 1 (pac ten druhej je jen pres USB tak pri zapnuti se objevi jako prvni) a sekalo se mi to jak svina skakalo to jak chtelo resp.to neskakalo vubec.Druhy den jsem USB ovladac odpojil a nic naprosto v pohode skakalo to jak jsem chtel bez zadnyho zpozdeni pak sme s kamosem parily neco ve dvouch a pote co jsem to znova zaplul Trine a prepnul opet svuj ovladac na1 takto delalo znova.Zni to jako kravina ale je to tak :) Zkuste odpojit ostatni ovladace od PS3 a uvidite jestli se to nak zlepsilo k lepsimu.Kazdopadne od doby kdy jsem odpojil 2 ovladac od konzole tak se hra ani jednou necukla,neopozdila :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm hm dobrej tip, ale ja si myslim, ze hra proste neni optimalizovana pro PS3, ze jen vyrobci udelali port hry na PS3 a tim to haslo. Vsak i kdyz s Warriorem mrdnete kladivem o zem tak se to cuka jak svina :( jak litaj blesky okolo.

MAm i pocit, ze sem to s tim ovladacem zkousel, protoze sem si nejdriv myslel, ze je v haji ovladac, tak sem ho zahodil a vzal druhej,ale stejne to delalo :/

A presne jak rika HexeN, hra se mi moc libila, ale posledni kolo ji dojebalo k totalni averzi, protoze chcipnout kuly tomu,ze se spozduje ovladac a postava pada z lavky i ve chvili kdy packou jdu nadruhou stranu je fakt na pest.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim borci ale mě platina v trine trvala tak 10 hodin, ten tyden co furt chcalo sem neměl práci tak sem se nudil posledni level byl dost těžkej ale dá se to když to vezmete po levý straně.

Platina z tyhle hry je(byla) jednoducha,ale prisel update a bylo vymalovano.Posledni kolo a Very hard po updatu je fakt HC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já sem to updatoval ale nejsem si jistej jestli sem to dohraál před a nebo až potom zkusim mrknout na datum trofeje...

Jo a kdy vyšel update?

no po update je mj. poslední 15tý level na very hard navíc taky s kostlivcema, kdybys četl tento topic zpět tak se dočteš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 7 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu