Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Co vse muze zpusobit znicehonicnefungovani her?


penthaler

Otázka

Ahoj vsem,

jak uz nazev tematu napovida, zajima me, jak je mozne, ze hry znicehonic prestanou fungovat v psp.

Mam psp 200x s fw 5.02gen-a, kartu transcedent a 8gb microsd. Rano jsem updatoval FW z 5.00m33-6 prave na 5.02gen-a (lepsi pristup do vsh menu). Karta byla plna her...

Nastaveni atd vse zustalo, nic sem nemusel prehravat... Kdyz sem ale spustil hru NFS carbon, hodilo mi to chybu 80020148 - coz v mem pripade znaci VADNE ISO. Zapnu DJ MAX 2 a hra se sekne pri loudovani skladby.

Vcera to jeste nedelalo, nfs i djmaxe sem jel bez prestavky... Navic karta byla radne zformatovana v pc i v psp, kvuli neviditelnosti her (rock band...)

Pri kopirovani sem to resil pres usb kabel... (ted pres ctecku)

nastaveni vseho (i vsh) jsem kontroloval a nikde nebyl problem... jak driver tak takt cpu, i pluginy ok...

Muze to byt updatem na 5.02gen-a? Kartou (ta v rici byt nemuze, microsd je kupovano pred nedavnem - leda redukci...)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Zas tak *ej nejsem, byla to plna verze. To by se mi hry snad ani nezobrazovali (iso...), ne?

driver taky nic, nefungovalo to ani pri m33...

EDIT: Panove tak tohle je fakt zahada jak blazen... Kartu jsem zformatoval (dokonce jsem chtel i DWNGRd na 5.00m33-4, ale pres klasiku mi to nejde (magic memory stick)- to je ale fuk)

zadne nastaveni jsem nemenil, jen jsem psp parkrat vypnul a zapnul, vytahl redukci i kartu, nahraval jsem pres to i ono... a ono to zase jede... REDUKCE???? MUZE TO BYT TIM???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak to robi porad, ale je zvlastni, ze jednou za cas se spusti djmax normalne. Vetsinou ale zamrzne... Zkusim vycistit kontakty a pak DG zpet na 5.00m33-6...

:censored:

Ani nevim jak se mi to povedlo, ale mam doma cihlicku, cernou...

(pri zapisu do pameti psp pri nahravani FW se kouslo a kousle uz zustalo)

Potreboval bych nekoho nejlepe z TP nebo z Usti se Slimem a CFW, moznosti pandory a MS, ze ktere lze vytvorit MAGIC MEMORY STICK...

A jen doporuceni FLASH pomoci HEN radeji nechte na proficich...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

cihlicka? Slim s neflashnutelnou deskou?

Jinak samozrejme dela to dementni GEN - fakt nevim lidi, proc na nej dobrovolne lezete (to neplati pro 5.03 GEN-A).. vzdycky tu tyhle problemy byly a vzdycky tu budou.. M33 je proste na ISO/CSO hry nejvychytanejsi a zatim jsem tam (jako vetsina) spustil vsechny hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu