Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Heslo


tessie5

Otázka

Včera jsem si koupila starší psp 2000 a zjistila jsem že jakmile se chci připojit na internet chce to po mě heslo, konkrétně 4-digit password. To bohužel neznám a ani člověk od kterého jsem psp koupila ho nezná. Nevíte někdo jak ho odstranit nebo není nějaké univerzální třeba? Nechce se mi zkoušt těch 10 000 možností:frown: diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Včera jsem si koupila starší psp 2000 a zjistila jsem že jakmile se chci připojit na internet chce to po mě heslo, konkrétně 4-digit password. To bohužel neznám a ani člověk od kterého jsem psp koupila ho nezná. Nevíte někdo jak ho odstranit nebo není nějaké univerzální třeba? Nechce se mi zkoušt těch 10 000 možností:frown: diky

Mel sem stejny problem! Bylo mi doporuceno: System settings - Restore Default settings! Tak jsem to dal do puvodniho nastaveni a vse OK! Je to lepsi navic nevis co kdo na tom nastavoval tak je to asi lepsi! Ja stim nemel zadny problem a vse na 100% Funguje! Good luck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu