Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

History Channel: Great Battles of Rome


LukDM

Recommended Posts

když jsme u těch rts,tak si všímám že tu nikde na foru neni zmínka o této další zajimavě vypadající hře,doufám že to nějak dobře dopadne s ovládáním,ale jinak to video tam video vypadá pěkně

http://pspupdates.qj.net/Galaxy-s-End-video-mecha-game-exclusive-for-the-PSP/pg/49/aid/87986

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když jsme u těch rts,tak si všímám že tu nikde na foru neni zmínka o této další zajimavě vypadající hře,doufám že to nějak dobře dopadne s ovládáním,ale jinak to video tam video vypadá pěkně
http://pspupdates.qj.net/Galaxy-s-End-video-mecha-game-exclusive-for-the-PSP/pg/49/aid/87986

nwm.... vypada to diwne.... moc se mi to nelibi.. ale co uvidime :) :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně !!! To Great Battles of Rome vypadá skvěle, jsem uplnej maniak do hry Rome: Total War na PC a tohle vypadá podobně, už se těšim. Jen doufam že mi radost nepokazí ovládání.

toho se taky bojim, napriklad call of duty bych v poklidu dohral, ale s tim ovladanim to je hruza a nuda... :? nevim ted ve ktery hre sem to videl, ale ze si de nastavit kazdou funkci na libovolnej cudlik, myslim ze pro vyvojare tohle nemuze bejt nakej slozitej vorisek, myslim si ze na to tak trochu se*ou na to ovladani, tak snad to nepodelaj i u Roma 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu