Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

NDS nenabíjí :-(


Nunina

Otázka

Právě mi dorazila konzole NDS z aukro.cz. Je uplně nová, ale s malinkým detailem NECHCE SE NABÍJET!!!!!! Adaptér má zahraniční zástrčku, pro kterou používám redukci na českou síť. Bohužel po zapojení se kontrolka nabíjení nerozsvítí. Má s tím někdo podobné zkušenosti? Asi budu muset reklamovat... Prodejce na aukro.cz je

Bohužel nedodal ani potvrzení o prodeji...což mě překvapilo, nevím jak se bude řešit záruka, kterou prý poskytuje! :?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Právě mi dorazila konzole NDS z aukro.cz. Je uplně nová, ale s malinkým detailem NECHCE SE NABÍJET!!!!!! Adaptér má zahraniční zástrčku, pro kterou používám redukci na českou síť. Bohužel po zapojení se kontrolka nabíjení nerozsvítí. Má s tím někdo podobné zkušenosti? Asi budu muset reklamovat... Prodejce na aukro.cz je ww.prodejher.cz Bohužel nedodal ani potvrzení o prodeji...což mě překvapilo, nevím jak se bude řešit záruka, kterou prý poskytuje! :?

prodej her je pry nejhrosi eshop takze od nich bych nic nekupoval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak teď teda nevím, jestli jim tu konzoli mám opravdu poslat zpět na tu reklamačku, když k ní není doklad! Aby se mi vůbec vrátila ještě zpět! Třeba bude závada pouze v adaptéru na nabíjení. Není někdo z vás z okolí Přerova, že bych jen zkusil jiný adaptér? Pokud bude chyba jen v něm, tak to bude v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nunina: Je ten adapter original Nintendo? Protoze pokud ano a ma zahranicni vidlici (tedy krome evropskych), tak neni staven na ceske napeti a fungovat nebude, i kdyz samotna NDS je asi v poradku. Vim to jiste (u NDS Lite, nevim jak NDSi), mam NDS z Japonska a musel jsem si tam koupit neoriginalni adapter pro 100-230 V. Podivej se primo na ten adapter, melo by to na nem byt napsane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nunina: Je ten adapter original Nintendo? Protoze pokud ano a ma zahranicni vidlici (tedy krome evropskych), tak neni staven na ceske napeti a fungovat nebude, i kdyz samotna NDS je asi v poradku. Vim to jiste (u NDS Lite, nevim jak NDSi), mam NDS z Japonska a musel jsem si tam koupit neoriginalni adapter pro 100-230 V. Podivej se primo na ten adapter, melo by to na nem byt napsane.

Zahaniční vidlici má, je to original NINTENDO, ale je tam psané:

INPUT: Ac 100V-240V 50/60Hz 8VA

OUTPUT: DC 5,2 450mA

to by mělo být v pořádku, ne?

Endhalf: je to černá konzole

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hm, tak potom je to blby... Jeste zkus, jestli nahodou neni nalomeny kabel primo u toho konektoru, proste ho ohni do vsech moznych smeru (ale ne moc silne :) ). Takto mi jedna nabijecka odesla (ze se zlomila, i kdyz nebylo nic videt), ale pokud nepomuze ani to a nechces se v tom stourat, tak to jedine resit pres obchod ci aukro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Anonymous: No, pokud je opravdu originalni, tak by melo platit, co je napsane na nalepce na tom adapteru. Takze pokud tam ma tech 240, tak by to melo umet i 240. Ja mam prave japonskou a ta ma napsanou jen tu svoji stovku, tak jsem myslel, ze to bude mit stejne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu