Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zaloha NAND na fw. 4.0E


ententyky

Otázka

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

mno ten cios installer mi automaticky z netu nataha co muze...ale nakonec skonci s chybou -1 ...takze nez budu neco delat manualne, chci si udelat zalohu... co jsem cetl k tomu dumperu, tak nepotrebuje nic zvlastniho...jen mi neulozi ani ň ...

jako chci si tam rozjed externi disk, ale zadnej navod nepomohl... ani mi nejde bootmi do bootu jen jako cios...takze mam nejakou vzpirajici se konzoli... :) a sice to mam v zaruce... ale nechci zpachat vrazdu bez sance resuscitace

kdyz pak koukam na anytitle deleter tak je tam toho nove hafo... jen jsem nikde nenasel popis ciosu co kterej k cemu je... ani na wiibrew ve wiki... tam neni vsechno :/

... a nejvic me stve, ze nejde ani ten CMDVDX34 spolu s tou utilkou cleanovaci... porad mi to hlasi tu samou..hlasku :) asi vis jakou :) ... smazal jsem si nakonec uplne vsechno... a porad hlasi...

PS: jedna se o RealWND dumper

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu