Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox 360 pečeť , reklamace , atd.


kolineque

Otázka

Ahoj, zajímao by mě, jestli někdo neví, jaký je rozdíl mezi stříbrnou Microsoft pečetí a tou zeleno/bílou? Já měl na Xboxu stříbrnou (jsou tam vidět pozůstatky) A potřeboval bych ho poslat na reklamaci a sháním pečeť. Nabídli mi zeleno/bílou, proto by mě zajímalo, jaký je mezi němi rozdíl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 101
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Mám nový XBOX, včera koupený. Překvapilo mě, jak moc je hlučný. Větráky jedou zřejmě naplno a to po celou dobu zapnutí přístroje. Hlasitostí to odpovídá malému vysavači, je o děs. Předpokládám, že to není normální, hm? díky za odpověď

já bych to nesváděl na větráky, ale na mechaniku. Pokud máš HDD, ihned instaluj hry na HDD a konzole je tichoučká "ve své míře". Pokud ale zapneš Xbox bez hry a řve to jako by jsi hrál hru (bez HDD), pak to normální neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nejde jenom o jednu plombu... :!:

Když na xku bude vidět sebemenší zásah do konzole, reklamaci zamítnou.

Třeba ze zadní strany xka.. když tam leze amatér, tak to je vždycky poznat a zůstanou tam stopy. Potom lidé hodně taky lámou samorozděláváním konzole ty boční plasty. Dokonce mnohokrát jsou stopy také na šroubcích po zásahu. Dále plechový shield a mechanika je taky slepena střírbnou páskou. Ta se musí také šetrně sundat.

Proto každému, kdo má xko v záruce tvrdím, ať si tam sám neleze a nechá si to udělat :!: těch ušetřených pár stovek opravdu nestojí za to si podrbat celý xbox. :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ROmmik hezky si to napsal. Ale ja sem zastancem toho ze pokud clovek chce flash tak at se na zaruku vykasle. stejne chodej neopravne zpet treba jen kvuli plombe na mechanice a to tam byla k nerozpoznani kopie a stejne to vratili ze neni origo plomba na mechanice. A u tech dvou poslednich mechanik vubec nemluvim tak je ztrata zaruky jista kdyz se kouknou do mechaniky. Tot muj nazor to co usetrim za hry mam na dalsi xka preic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

3 cervene svetla (The Dreaded 3 Red Rings of Death)

2 cervene svetla (2 Red lights)

nebo dostavate na obrazovce E74 error s (bez) 1 cervenym svetlem

anebo mate zvuk, ale ne obraz a Xbox zamrza.Kontaktujte nás na Email: pokorny86@seznam.cz

www.xbox-nextgen.cz

Servisní služby Xbox 360, opravy RRoD, profesionální zákroky na počkání, záruka na práci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak, volal jsem na zákaznickou linku do MS (kvůli reklamaci RRoD). Na netu http://www.xbox.com/cs-CZ/support/contact/ maj dvě čísla... Zkoušel jsem tu osmistovku protože ta by měla být zdarma, ale řekne mi to "Promiňte, nemáte oprávnění volat toto číslo".... No co to je?! Musel jsem teda volat na to druhý číslo a za hovor jsem nechal 80Kč....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dnes se mi vrátil xbox z reklamace. Posílal jsem ho tam kvůli E74. Xbox se po 10 dnech vrátil opravenej z5, v což jsem ani nedoufal. Xbox byl v době odeslání flešlej, neměl pečeť, a byl doslova doj*banej case. Uvnitř chyběli i tlumiče na mechaniku. I přez toto všechno se mi xbox vrátil a je kompletně opravenej a funkční i přez všechny znaky mého zásahu do konzole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak konzole je na cestě zpátky z MS, a teď mi přišel email z MS :

"nemohli jsme poskytnout záruční služby pro vaši konzolu Xbox 360. Naše standardní kontrola prokázala, že byla splněna nejméně jedna z následujících podmínek, což způsobuje neplatnost omezené záruky konzoly Xbox 360:

· Ochranný štítek na konzole je poškozen nebo chybí.

· Zjistili jsme, že konzola nese známky násilného otevření či jiné známky neoprávněného nakládání"

Stříbrnou pečeť jsem dal novou, nahrál origo FW a známky otevření Xka jsem tam pouhým okem nenašel (dělal jsem to s max opatrností) to snad museli mít pod mikroskopem hovada. Gratuluji všem, kterým Xko opravili bez pečeti a s flashem :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Právě se mi pokazil xbox (RRoD), je to revize Falcon, a byl vyrobenej 2008-10-04. Jenomže jsem si ho koupil z druhé ruky, a on odlepil tu pečeť. Nevíte jakou pečeť si mám koupit, a nejlépe i kde. Xbox nebyl flashnutej, a ta stříbrná páska mezi mechanikou a casem je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ahoj, dneska jsem koupil XBOX 360 ELITE - nový, překvapivě revize FALCON :idea: každopádně mám dotaz - záruka 3 roky na RRoD a 2 roky všeobecně je od data koupě nebo od výroby ? Na oficiálním webu nemají bližší informace, mají tam info už jen o Slimech ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobrý den. Potřeboval bych se na něco zeptat .... v listopadu 2010 jsem si koupil xbox 360 arcade který mi v prodejně ihned za 500 flashnuli..... ale všechno bylo v pohodě hry mi jeli takže vše bezproblemu jenže jakmile začali v roce 2011 vychazet nové hry typu crysis 2 dirt 3 atd... tak to mi už hazelo jen nějakou chybu že to chce upgrade a nebo to vubec nenajelo ... tak mi nějakej ♥♥♥♥♥ poradil at to píchnu do netu a zkusím to upgradovat ... dal jsem to a asi 15 minut se mi tam něco instalovalo tak ted mam kopletně jinačí dashboad... a to b byl ten nejmejší problem .. ale ted mi už nechcou jet pálené hry :( strčím tam DVD a najede mi to jako bych tam hodil nějake prazdne dvd a je tam jen play pause a podobně .... nejede mi žádná hra ani staré ani nové ... Tak vác hrozně prosím o pomoc co mám zrobit :( co mám udělat aby mi to o5 jelo v pohodě ? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dobrý den. Potřeboval bych se na něco zeptat .... v listopadu 2010 jsem si koupil xbox 360 arcade který mi v prodejně ihned za 500 flashnuli..... ale všechno bylo v pohodě hry mi jeli takže vše bezproblemu jenže jakmile začali v roce 2011 vychazet nové hry typu crysis 2 dirt 3 atd... tak to mi už hazelo jen nějakou chybu že to chce upgrade a nebo to vubec nenajelo ... tak mi nějakej ♥♥♥♥♥ poradil at to píchnu do netu a zkusím to upgradovat ... dal jsem to a asi 15 minut se mi tam něco instalovalo tak ted mam kopletně jinačí dashboad... a to b byl ten nejmejší problem .. ale ted mi už nechcou jet pálené hry :( strčím tam DVD a najede mi to jako bych tam hodil nějake prazdne dvd a je tam jen play pause a podobně .... nejede mi žádná hra ani staré ani nové ... Tak vác hrozně prosím o pomoc co mám zrobit :( co mám udělat aby mi to o5 jelo v pohodě ? :(

zajdi k flasherovi a nech xbox znovu flashnout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Update Dash Boardu ti vymazal flash, teď už nemáš jinou možnost, než nechat udělat nový flash. Jistou výhodu to má, budeš mít ten nejnovější co zrovna existuje.

O tom, že nový DB maže flash se píše zde. http://console-forum.net/tema/119565-neupdatovat-na-dashboard-2-0-13142-0-alebo-2-0-13141-0-nespusti-ziadnu-palenku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Co se tyce Microsoftiho servisu xboxů,lepsi servis neznám,stačí si regnou konzoli na svuj ucet a pokud je v zaruce (ukaze se ti kolik zbyva),microsoft si pro konzoli posle kuryra a vsechno ti zadarmo do 2-3 tydnu vyresi...samozrejme na konzoli museji byt vsechny bezpecnostni stickery a nesmi byt flashovana...;)

registrace a servis konzole :)

https://myservice.xbox.com/cs-CZ/Pages/Welcome.aspx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

souhlasim, u me to cele probehlo do 3 dnu..

prvni jsem zavolal.. jeste ten den v 5 odpoledne si pro to prijel kuryr, druhej den rano to bylo v nemecku, ten den to vyresili a treti den mi konzole prijela zpet.. ;) fakt naprosto paradni servis.. to mrkvosoftu nemuze nekdo uprit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám jen takovou malou perličku k tématu. 

Kamarád si totálně rozbagroval trafo pajkou kontakty pro načtení nand na corone v2 když to za použity lepidla a skoro studených spojů zase zprovoznil tak se mu povedlo údajně nedopatřením odpajet r3d3 a vytrhat trasu vedoucí až pod SouthBridge.. To mělo následek že se konzole zapne ale uz nebootuje a nemá video. Zkráceně těžká prasnost.. 

Jelikož je to střelec. Tak xbox zase zakrytoval. A bez řešení plomb vzal xbox jen s napajenim a od kámoše si vzal účet úplně od jiného xboxu. A vyrazil do eketroworldu kde úplně vytocenej vysvetlil že ho to opravdu moc štve a že by byl rád za rychlou výměnu či opravu..

Za týden volali z eketroworldu že má na prodejně novou konzoli...

Takže jde si myslím o štěstí a o zkušenosti/vsimavost reklamačního technika. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
před 4 hodinami, estray napsal:

Mám jen takovou malou perličku k tématu. 

Kamarád si totálně rozbagroval trafo pajkou kontakty pro načtení nand na corone v2 když to za použity lepidla a skoro studených spojů zase zprovoznil tak se mu povedlo údajně nedopatřením odpajet r3d3 a vytrhat trasu vedoucí až pod SouthBridge.. To mělo následek že se konzole zapne ale uz nebootuje a nemá video. Zkráceně těžká prasnost.. 

Jelikož je to střelec. Tak xbox zase zakrytoval. A bez řešení plomb vzal xbox jen s napajenim a od kámoše si vzal účet úplně od jiného xboxu. A vyrazil do eketroworldu kde úplně vytocenej vysvetlil že ho to opravdu moc štve a že by byl rád za rychlou výměnu či opravu..

Za týden volali z eketroworldu že má na prodejně novou konzoli...

Takže jde si myslím o štěstí a o zkušenosti/vsimavost reklamačního technika. 

Hezky,aspon ted vsichni vime, kde je nejvyhodnejsi nakupovat elektroniku a jeste jaky mesto? :-) At vim kam jet nakoupit :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu