Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox 360 pečeť , reklamace , atd.


kolineque

Otázka

Ahoj, zajímao by mě, jestli někdo neví, jaký je rozdíl mezi stříbrnou Microsoft pečetí a tou zeleno/bílou? Já měl na Xboxu stříbrnou (jsou tam vidět pozůstatky) A potřeboval bych ho poslat na reklamaci a sháním pečeť. Nabídli mi zeleno/bílou, proto by mě zajímalo, jaký je mezi němi rozdíl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 101
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

me nejde pridat konzole do seznamu zarizeni na strankach podopory M$...SN opisuju 100%ne spravne ale proste to pokazdy vybleje ze pri zasilani informaci nastala chyba nebo tak nejak..nemam ho chciplej jen sem si chtel overit zarucni dobu ale az si pro nej smrtka prijde budu to potrebovat

a kdyz ho nemam, muzu si ho nekde stahnout?

vole :D

jedine stahnout original nekoho jinyho a dat tam tvuj dvd key ale pochybuju ze to jde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak moje zkušenosti s poloviční reklamací. Xbox měl RROD a byla to ještě ta stará verze bez HDMI. Flash neměl jenže xko bylo už z druhý ruky a plomba na přední straně byla odlepená, vzádu na konzoly díry jako hrom (někoho asi zajímalo jak to vypadá ve vnitř) a byl po záruce :D Takže kombinace jako hrom. Je jasný že v takovém stavu by to MS okamžite vrátila jen co by jim to přišlo. Ale zkusil jsem napsat kolik by stála oprava RROD po záruce. Kdyby ta posrana konzole nebyla takhle znetvořena tak mám doma novou a zadarmo konzoly páč mi napsali že by to bylo zdarma jako gesto dobré vůle. To je smůla co? Teď musím čekat do vánoc kdy si koupim ELITE verzi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jak moc musí být pečet poškozená aby mi to neuznali? trochu lepidla se mi slouplo ale na kraji

foto: http://s1.imgupload.cz/img/56824/BF1Bn/10102009325.jpg

Myslíte že by se to dalo ukecat na to že jsem do nálepky nechtě dloubnul a kousek se odlepil?:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jak moc musí být pečet poškozená aby mi to neuznali? trochu lepidla se mi slouplo ale na kraji

foto: http://s1.imgupload.cz/img/56824/BF1Bn/10102009325.jpg

Myslíte že by se to dalo ukecat na to že jsem do nálepky nechtě dloubnul a kousek se odlepil?:cheesygrin:

No to nikdo neví. Buď budeš ten šťastlivec a vyrelamujou ti to nebo budeš ten neštastný co ti to vrátí. Ti co si pro to xko přijedou se tě něbudou na nic ptát a už vůbec nebudou koukat do xka (ten budeš mít zabalenej!!!). To až u nich v servisu takže pošli to tam a začni se modlit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

kolik z vás poslalo xbox do MS na reklamaci s flashem a kolika to opravili dík?

já mám xbox od vánoc(takže brzo rok)a žádný problémy jsem neměl akorát dřív se jednou začas sekla hra a tak jsem ho dal na ležato a od tý doby asi jen 3x oblivion(originály)tak jestli se vám tak někdy sekne hra

(pokračuju od svýho topicu (kde jsem probíral to že si chci nechat flashnout lite on a tam nejde vratit ten FW)

dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Teď jsem četl 7.9.09 tam spaceman ve svým topicu psal...

Prosímtě ten post byl pravděpodobně omylem vymazán,jinak co se týká ceny za výměnu mechaniky, tak to máš uvedené na začátku tohoto topicu..Nicméně výměna již není zapotřebí..,protože u všech nových DVD mechanik lze navrátit původní FW (u nás za 300,-Kč) a ty si pak konzoli pošleš do autorizovaného servisu nebo prodejny,kde jsi konzoli zakoupil k reklamaci.

tak co teda jde u lite on vrátit FW?

a v čem je teda kanalizátor lepší?on tam tu plombu nechá nebo co?

(musel bych mu to posílat přes poštu a to by bylo díky poště na dlouho)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mě teď hlavně zajíma to nad tebou a ještě dotaz co on udělá s tou pečetí teda?

abych to zhrnul

1.to co psal spaceman

Prosímtě ten post byl pravděpodobně omylem vymazán,jinak co se týká ceny za výměnu mechaniky, tak to máš uvedené na začátku tohoto topicu..Nicméně výměna již není zapotřebí..,protože u všech nových DVD mechanik lze navrátit původní FW (u nás za 300,-Kč) a ty si pak konzoli pošleš do autorizovaného servisu nebo prodejny,kde jsi konzoli zakoupil k reklamaci.

jestli je to pravda

2.co udělás tou pečetí?

3.v čem je ten kanalizátor lepší?(kromě toho že je horší v tom že není na počkání)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nevím,proč většina z vás posílá xboxy přímo na MS,já jsem xbox zanesl přímo do electroworldu s flashem,bez plomby a na šroubech bylo vidět,že se tam někdo snažil dostat,ale i tak jsem měl za týden nový.

s plombou si jim to dával?

to já bych taky udělal jako první ale kupoval jsem ho minulé vánoce takže po těhlech my bude zbívat rok a co když po 13měsícíh my naskočí rrod :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jak to teda je spaceman psal 7.9.09

Prosímtě ten post byl pravděpodobně omylem vymazán,jinak co se týká ceny za výměnu mechaniky, tak to máš uvedené na začátku tohoto topicu..Nicméně výměna již není zapotřebí..,protože u všech nových DVD mechanik lze navrátit původní FW (u nás za 300,-Kč) a ty si pak konzoli pošleš do autorizovaného servisu nebo prodejny,kde jsi konzoli zakoupil k reklamaci.

je to teda pravda?jde i u Lite-On vrátit původní FW?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu